35.172.230.21
Rezultatai
Neradote atsakymo?
Data
2023-09-05
Šaltinis

Sostinės vaikų ir jaunimo centras atsinaujina – keičia pavadinimą, plečia veiklą

Data
2023-09-05

Sostinės vaikų ir jaunimo centras atsinaujina – keičia pavadinimą, plečia veiklą

Didžiausias šalyje būrelių vaikams ir jaunimui organizatorius – Sostinės vaikų ir jaunimo centras atsinaujina, keičia pavadinimą – tampa „Hobiverse“ (Hobby Universe arba hobių / veiklų visata).

Naujasis centro vardas smagiai ir taikliai apibūdina tai, ką vaikai, jaunimas, suaugusieji čia iš tiesų veikia. Veiklų centre daugiau, negu visatoje žvaigždžių: apie 100 skirtingų vaizduojamųjų menų, šokio, vokalo, teatro, plaukimo, teniso, kovos menų programų – įvairiausių galių vaikams, jaunimui, suaugusiesiems. Šioje įvairovėje kiekvienas atranda sau patinkančią  veiklą ir sąlygas pasinerti į ją, bandyti, bendrauti, atrasti kurti savo tobulėjimo ir draugystės istoriją.

Nuo šiol  neformalaus švietimo veiklos vyks ne tik Konstitucijos pr. 25 – „Hobiverse“ edukacijos pasieks pačias įvairiausias sostinės organizacijas. Centro direktorė Vilma Smaliukienė pasakoja, kad „Centras siekia tapti  atviresne, lankstesne organizacija, buriančia ir auginančia  skirtingų galių žmones bei skatinančia bendrystę. Norime prisidėti, kuriant atvirą ir draugišką Vilnių“. Rugsėjį „Hobiverse“ pradeda nauja, skirtumus vienijančią iniciatyva – visą rudenį dovanoja tvarumą bei įtraukumą skatinančias veiklas: kūrybines, sportines ar koncertines edukacijas, įvairioms socialinėms sostinės organizacijoms – VšĮ „Senjorų avilys“, Lietuvos autizmo asociacija „Lietaus vaikai“, VšĮ Vilniaus universiteto ligonine Santaros klinikos,. Laukiama ir kitų.

Su naujuoju vardu susiję ir paties centro erdvių pasikeitimai: Centre įsikūrė „Atvira jaunimo erdvė“ ir  jaunimo „Informavimo ir konsultavimo taškas“, atnaujintas didysis ir mažasis baseinas, Sveikatingumo zona.

Nuo rugsėjo „Hobiverse“, duris atveria 12 naujų būrelių. Tai patiems mažiausiems skirta „Mamos ir vaiko valandėlė su moliu“, „Muzikinė karuselė“ ikimokyklinukams, Šokio fėja“- solo latino, tapybos studija „Paletė“, saviugdos ir gamtos patyrimų programa „Kodas Aš“, kviečianti pakeliauti po spalvingus ir gilius savęs bei supančios aplinkos pažinimo labirintus, patirti gamtos terapiją, stiprinti ryšį su laukine gamta.

Daugiau informacijos rasite čia.