44.222.189.51
Rezultatai
Neradote atsakymo?
Savanorius priimanti organizacija:
Working Abroad
Organizacijos el. paštas:
Victoria.McNeil@workingabroad.com

Working Abroad

Savanorius priimanti organizacija:
Working Abroad
Organizacijos el. paštas:
Victoria.McNeil@workingabroad.com

Working Abroad

Tai – nepriklausoma organizacija, siūlanti profesionalią ir pagal kiekvieno poreikius pritaikytą informaciją apie savanoriškos veiklos galimybes užsienyje: Lotynų Amerikoje, Azijoje, Afrikoje, Artimuosiuose Rytuose, Europoje ir Šiaurės Amerikoje.

Kuriuose žemynuose gali savanoriauti?

  • Europoje;
  • Azijoje;
  • Pietų Amerikoje;
  • Šiaurės Amerikoje;
  • Afrikoje.

Amžius

18 (yra galimybė išvykti ir anksčiau, jei turi tėvų/globėjų sutikimą) – 75 m. Apie amžiaus limitus patartina pasidomėti prieš teikiant paraišką dalyvauti programoje.

Projektų trukmė

Nuo 6 dienų iki 12 savaičių.

Kaina

35 eurai už el. paštu pateikiamus pasiūlymus savanoriauti. Working Abroad yra didžiulė duomenų bazė, kurioje yra daug priimančių organizacijų ir visų jų sąlygos skiriasi.

Atsiliepimai

Albie savanoriavo Islandijos gamtos apsaugos projekte 2011 metais ir savo patirtį aprašo šitaip:

„Laikas Islandijoje buvo nuostabus. Gyvenimas tokioje keistoje, bet gražioje vietoje buvo tikras malonumas. Mėgavausi gamta kiekvieną dieną. Ijanas buvo rūpėstingas ir nuostabus vadovas, o girininkai Brotis ir Voltis tokie savo šalies patrijotai, jog tuo užkrėtė mus visus. Trijų mėnesių darbas kartu su savanoriais taip pat buvo įsimenantis. Visi buvome įtraukti ir išmokome be galo daug.“

Visas istorijas gali rasti šiame puslapyje.

Akimirkos

Turėdama labai nedaug ar iš vis neturėdama sugebėjimo girdėti, Kendi King iš Oregono savanoriavo Amazonės baseino mokslinių tyrimų ir išsaugojimo programoje Peru. Atogražų miškus ji atrado tyloje, o naudodamasi savo aštriu žvilgsniu daug lengviau pastebėdavo gyvūnus.

Kaip pildyti paraišką?

Yra du būdai, kaip užpildyti paraišką:

  1. Jei suradai sau tinkamą projektą iš tų, kurie pateikti tinklapyje, projekto puslapyje spausk „Apply now“ ir užpildyk registracijos formą. Vėliau kuratoriai susisieks su tavimi ir praneš visą reikiamą informaciją.
  2. Jei neradai sau tinkamo projekto, gali užsisakyti paslaugą, jog Working Abroad pateiktų tau pasiūlymus pagal tavo nurodytus poreikius iš savo neviešinamos duomenų bazės. Ši paslauga kainuoja 35 eurus, o visi pasiūlymai atsiunčiami el. paštu.

Kontaktai