34.232.63.94
Rezultatai
Neradote atsakymo?
Savanorius priimanti organizacija:
United Planet
Organizacijos el. paštas:
quest@unitedplanet.org

United Planet

Savanorius priimanti organizacija:
United Planet
Organizacijos el. paštas:
quest@unitedplanet.org

United Planet

United Planet siekia, jog savanoriai būdami lyderiais kitose šalyje prisidėtų prie geresnio pasaulio kūrimo. Ši organizacija pasižymi tuo, jog kurdama programas atsižvelgia ir į pačių savanorių, ir į priėmėjų poreikius. Pasaulyje netgi švenčiama „United Planet“ diena, kurios metu bendruomenės susirenka švęsti darnią ir draugišką planetą.

Kuriuose žemynuose gali savanoriauti?

  • Afrikoje;
  • Azijoje;
  • Europoje;
  • Šiaurės Amerikoje;
  • Pietų Amerikoje;
  • Australijoje ir Okeanijoje.
  • Trumpalaikė savanorystė vykdoma Čilėje, Kinijoje, Kosta Rikoje, Ekvadore, Ganoje, Nepale, Peru, Rumunijoje, Pietų Amerikoje, Tanzanijoje.

Amžius

Kai kuriose šalyse nuo 16 m., o kitose nuo 18 m.

Projektų trukmė

Trumpalaikė savanorystė — nuo 1 iki 12 savaičių

Ilgalaikė — 6 mėnesiai arba metai.

Kaina

Nuo 1000 JAV dolerių. Į kainą įtraukta apgyvendinimas, maitinimas, pasiruošimas, transportas šalyje, ekskursijos, kalbos kursai, pirmoji pagalba, „globėjas“.

Atsiliepimai

Hilarė savanoriavo Tanzanijoje, vaikų globos namuose. Didžiausias kelionės sunkumas jai buvo kalbos barjeras. Ji pasakojo „Buvo pakankamai sunku, nes tiesiog buvome įmesti į kitą kultūrą. Nors kai kuriais atvėjais, tai buvo visai gerai, nes mane priimančioje šeimoje rasdavome įvairiausių būdų suprasti vienas kitą.“ Nors priimančios šeimos motina visiškai nekalbėjo angliškai, jos kartu su Hilari žiūrėdavo televizorių ir gamindavo po darbo. Šeimos tėvas dirbo buhalteriu didžiulėje miesto įmonėje, tačiau dažniausiai pusryčiaudavo kartu su šeima, nors turėdavo būti biure. Hilari pastebėjo, jog Tanzanijoje viskas vyksta daug paprasčiau, žmonės daug paprastesni nei Jungtinėse Valstijose. Nors mažai kalbėjo su šeima, jie puikiai susibendravo ir iki šiol palaiko šiltus santykius.

Akimirkos

Savanorių sukurtas filmukas apie Tanzaniją.

Kaip pildyti paraišką?

  1. Tau reikia nuspręsti, tris dalykus: į kurią šalį nori keliauti, kiek laiko ketini savanoriauti ir nuo kada.
  2. Turi užpildyti paraišką (trumpalaikės savanorystės arba ilgalaikės savanorystės) bei sumokėti užstatą (trumpalaikei savanorystei 250 JAV dolerių, o ilgalaikei 350 JAV dolerių), kuris įskaičiuotas į programos mokestį, tam, kad tavo vieta būtų išsaugota. Sumokėti užstatą gali kreditine kortele.
  3. Galiausiai, tau paskambins savanorių koordinatorius, kuris pasikalbės su tavimi apie tavo pomėgius ir lūksečius ir padės išsirinkti tinkamą projektą.

Kontaktai