3.233.232.160
Rezultatai
Neradote atsakymo?
Savanorius priimanti organizacija:
Kauno dramos teatras
Organizacijos el. paštas:
ziurovai@dramosteatras.lt

Savanoriauk Kauno dramos teatre

Savanorius priimanti organizacija:
Kauno dramos teatras
Organizacijos el. paštas:
ziurovai@dramosteatras.lt

Savanoriauk Kauno dramos teatre

Kokioms užduotims ieškomi savanoriai?
Teatre yra daugiau nei kelios savanorystės kryptys (pagrindinės yra žiūrovų aptarnavimo ir reklamos), tačiau jos yra apjungtos į vieną bendrą grupę. Savanorių užimtumas priklauso nuo jų pačių iniciatyvos, tai gali būti nuo 1 iki 20 val. per savaitę. Žiūrovų aptarnavimo savanoriai dirba prie teatro repertuarinių ir gastrolinių spektaklių (žiūrovų informavimas, konsultavimas, pagalba administratoriams), o reklamos savanoriai prisideda prie komunikacijos ir reklamos (pagalba teatro vadybos skyriui viešinant ir reklamuojant teatro rodomus spektaklius, būsimas premjeras, edukacinius renginius ir patį teatrą).

Kokio savanorio organizacija ieško?
Svarbiausios savybės savanoriaujant teatre yra atsakingumas, lankstumas ir iniciatyvumas. Teatre savanoriaujant galima išlavinti komunikabilumą, atsikratyti auditorijos baimės, įgauti patirties dirbant su didele auditorija bei išmokti diplomatiškai spręsti konfliktines situacijas su problematiškais žmonėmis. Taip pat susipažinti su teatro naudojama spektaklių viešinimo strategija ir prisidėti prie jos įgyvendinimo.

Su savanoriais yra sudaromos savanorystės sutartys. Priimame ne jaunesnius negu 14 m. Nepilnamečių prašome pateikti raštišką tėvų / globėjų sutikimą.