44.222.189.51
Rezultatai
Neradote atsakymo?
Savanorius priimanti organizacija:
International Humanity Foundation
Organizacijos el. paštas:
volunteering@ihfonline.org

International Humanity Foundation (IHF)

Savanorius priimanti organizacija:
International Humanity Foundation
Organizacijos el. paštas:
volunteering@ihfonline.org

International Humanity Foundation (IHF)

International Humanity Foundation (IHF) — tai ne pelno siekianti organizacija, kuri tvirtai tiki, jog visos kultūros, tradicijos bei atskiros bendruomenės turi lygias galimybes. IHF gali pasiūlyti savanorystę Tailande, Indonezijoje, Kenijoje.

Plačiau:

IHF siekia savanoriams suteikti suvokimą apie skurdą bei pasaulio vystymąsi. Savanoriui atliekant savo veiklą, organizacija prašo įsitraukti į visus programos aspektus. Jei savanoriausi viename iš IHF centrų, turėsi galimybę praktiškai mokyti jaunimą bei vaikus, jais rūpintis ir taip pat susipažinti su organizacijos administravimu bei valdymu. Tokiu būdu IHF siekia suteikti geresnį supratimą apie problemas, susijusias su šiuolaikine plėtra, švietimu ir nevyriausybinėmis organizacijomis.

Galima 3 rūšių savanorystė:

  • Work-Study savanoriai turi skirti bent 4 valandas per dieną veiklai su vaikais centre ir bent 4 valandas per dieną tarptautinėms užduotims: administravimui, finansams ir kt.
  • Voluntourist — savanoris, kuris turi skirti bent 4 valandas per dieną mokydamas bei rūpindamasis vaikais.

Kuriuose žemynuose gali savanoriauti?

  • Afrika;
  • Azija

Amžius

Savanoriauti galima nuo 18 metų.

Projektų trukmė

  • Voluntourist — mažiausiai 2 savaitės;
  • Work-study savanorystė — mažiausiai 4 savaitės;

Kaina

Work-study — 55-75 doleriai per savaitę. Dėl ilgesnės programos trukmės kaina mažėja (į kainą įeina apgyvendinimo bei maitinimo išlaidos).

Voluntourist — 150 doleriai per savaitę (į kainą įeina apgyvendinimo bei maitinimo išlaidos).

Savanoris taip pat turi galimybę susirasti finansavimą kelionės išlaidoms. Organizacija gali suteikti informaciją, kur ieškoti rėmėjų.

Atsiliepimai

Louis, Medan Centro savanorių direktorius

„Ši savanoriška veikla pakeitė mano mąstyseną ir gyvenimą. Savanoriavau 2 metus ir 3 mėnesius, per kuriuos smagiai praleidau laiką, mokiausi naujų dalykų kiekvieną dieną ir turėjau galimybę sutikti daug žmonių iš viso pasaulio bei veikti nuostabioje komandoje! Esu laimingas, tapęs dalimi IHF šeimos, ypač Medan centro. Įgavau naujos patirties bei papildžiau savo žinių bagažą: vaikai išmokė mane, kaip galima dirbti drauge pasitelkus skirtingus būdus. Šie vaikai — nuostabūs, kurie verčia tave norėti tapti geresniu žmogumi. Neabejoju, tai buvo ypač naudinga ir praturtinanti patirtis mano gyvenime. Kaip Audrey Hepburn yra pasakęs: „Kai bręsti, atrandi, jog turi 2 rankas: vieną, reikalingą, kad padėtum pats sau, kitą — padėti kitiems“.“

Kaip pildyti paraišką?

Tereikia užpildyti paraiškos formą internete:

https://ihfonline.org/volunteer-application-form/

Norint tapti Co-Director reikia nusiųsti CV bei motyvacinį laišką šiuo el. paštu: hiring4@ihfonline.org

Akimirkos

PassItOn

Kontaktai

http://www.ihfonline.org/

volunteering@ihfonline.org