100.26.176.111
Rezultatai
Neradote atsakymo?
Savanorius priimanti organizacija:
GoEco
Organizacijos el. paštas:
goeco@goeco.org

GoEco

Savanorius priimanti organizacija:
GoEco
Organizacijos el. paštas:
goeco@goeco.org

GoEco

„GoEco“ savanorių organizaciją 2005 m. įkūrė Jonathan Gilben ir Jonathan Tal. Abu turintys universitetinį išsilavinimą geografijos srityje. Daug keliavę, dalyvavę jie ir patys sukūrė tarptautinius aplinkosaugos projektus.

„GoEco“ yra pirmaujanti ekoturizmu užsiimanti kompanija, siūlanti įvairiausius projektus aplinkosaugos, laukinės gamtos bei humanitarinės pagalbos srityse. Taigi, jei esi prijaučiantis ekologijai, drąsus keliautojas, norintis ištirti regioną savo rankomis bei pažinti vietos gyventojus, muitines ir ekologines sistemas – šios organizacijos siūlomos programos kaip tik tau.

„GoEco“ suteikia patogias gyvenimo sąlygas, saugumą ir darbų bei laisvalaikio planus. Taip pat organizacija užtikrina, kad kiekvienas savanoris atvyktų ir būtų paruoštas dalyvauti programoje.

Tarptautinės programos

„GoEco“ organizuoja šimtus tarptautinės savanorystės programų kiekvienais metais ir parenka tinkamiausias programas visame pasaulyje, atnaujina programų informaciją, tvirtina projektų aukštą kokybę ir padeda savanoriui rengiantis į kelionę.

Kuriuose žemynuose gali savanoriauti?

  • Afrikoje;
  • Azijoje;
  • Europoje;
  • Australijoje ir Okeanijoje;
  • Pietų Amerikoje;
  • Šiaurės Amerikoje.

Amžius

Dažniausiai dalyvauti galima tik nuo 18 metų.

Projektų trukmė

Projektai trunka nuo 1 savaitės iki 4 mėnesių.

Kaina

Kainos prasideda nuo 330 JAV dolerių savaitei, tačiau galutinė suma priklauso nuo pasirinktos programos bei lokacijos. Organizatoriai suteikia apgyvendinimą, maitinimą, kelionės sveikatos draudimą, įvadinį seminarą, organizatorių komandos palaikymą projekto vietoje bei pasitinka oro uoste.

Kaip pildyti paraišką

Norėdamas tapti savanoriu, turi pasirinkti projektą ir užpildyti paaišką. Visą informaciją gali rasti čia.

Kontaktai