3.239.11.178
Rezultatai
Neradote atsakymo?
Savanorius priimanti organizacija:
Global Vision International (GVI)
Organizacijos el. paštas:
http://www.gviworld.com/

Global Vision International (GVI)

Savanorius priimanti organizacija:
Global Vision International (GVI)
Organizacijos el. paštas:
http://www.gviworld.com/

Global Vision International (GVI)

Ši organizacija buvo įkurta 1998 m. Didžiojoje Britanijoje teikti paramą ir paslaugas tarptautinėms labdaros organizacijoms, ne pelno siekiančioms ir vyriausybinėms agentūroms per savanorišką veiklą, stažuočių programas, mokymus ir tiesioginį finansavimą.

GVI siūlo saugią patirtį, išskirtinius mokymus ir karjeros galimybes bei palengvina galimybes pasiekti realių rezultatų. GVI yra nepolitinė, nereliginė organizacija, kuri veikia daugiau kaip 40 šalių su daugiau nei 150 projektų. GVI darbuotojai yra aukščiausios kvalifikacijos.

GVI yra viena garsiausių tarptautinės savanorystės organizacijų pasaulyje. GVI galimybės buvo pristatomos įvairių tarptautinių laikraščių ir žurnalų, įskaitant „The Times“, „The Independent“, „The Guardian“, BBC „Wildlife Magazine“ ir įvairiose tarptautinėse televizijos programose.

Plačiau

GVI siūlo trijų tipų savanorystę:

Stažuotes

Kai atvyksi į šalį, tau bus paskirtas patyręs GVI vadovas, kuris padės susipažinti su stažuotės vieta. Darbas kartu su GVI darbuotojais yra viena iš svarbiausių stažuotės programos dalių. Daugelis GVI darbuotojų yra patys perėję stažuotės programą. Per susitikimus kas savaitę yra peržiūrimi tikslai ir kokios galėtų būti pasiūlytos rekomendacijos. Tavo vadovas taip pat padės padaryti tavo galutinę ataskaitą ir suteiks tau GVI stažuotės užsienyje sertifikatą. Daugelis GVI stažuočių yra tarptautiniu mastu pripažintos kvalifikacijos. Po stažuotės yra galimybė kreiptis dėl mokamo ar nemokamo darbo su GVI arba partneriais užsienyje.

Savanoriavimą užsienyje

Tarptautinė GVI komanda, daugiau nei 150 darbuotojų, viso tavo buvimo metu užtikrins mokymus, kultūrinę pažintį ir 24 valandų per parą paramą. Savanoriška veikla gali trukti nuo 1 savaitės iki 1 metų. Veiklų sąrašas varijuoja nuo jūrinės faunos ir floros išsaugojimo ir gyvūnijos tiriamųjų ekspedicijų į Afriką ir Lotynų Ameriką. Taigi GVI siūlo prisijungti ir pažvelgti į pasaulį naujomis akimis.

Ekspedicijas

GVI kviečia savanorius dirbti apsaugos ir bendruomenės plėtros projektuose atokiose Žemės vietovėse. Prieš visas ekspedicijas yra rengiami išsamūs apmokymai. Ekspedicijų metu galima patirti neįtikėtinų nuotykių. Kainos pakankamai aukštos ir prasideda nuo 595 svarų sterlingų už dvi savaites. Į kainą įeina maistas, apgyvendinimas, mokymai. Šios organizacijos interneto svetainėje galėsi pasirinkti programą, šalį, trukmę ir rasi pilną aprašą, kainas bei internetinę dalyvio anketą.

Kuriuose žemynuose gali savanoriauti?

  • Afrikoje;
  • Azijoje;
  • Australijoje ir Okeanijoje;
  • Pietų Amerikoje;
  • Šiaurės Amerikoje.

Projektų trukmė

Nuo savaitės iki vienerių metų.

Amžius

Įprastai savanoriaujama nuo 18, tačiau į kai kurias programas gali patekti ir nuo 14, žinoma, su tėvų/globėjų leidimu.

Kaina

Kaina prasideda nuo 1600 dolerių. Į kainą įeina nuolaidos skrydžiams, įvadinis seminaras atvykus į šalį, organizatorių komandos pagalba šalyje, apgyvendinimas, maitinimas, ekskursija aplink programos vietą, priemonės reikalingos darbui, pagalba mokantis kalbos ir mokantis atlikti darbus, pasitikimas oro uoste.

Kaip pildyti paraišką

Išsirinkęs patinkantį paraiškos formą gali rasti prie jo aprašymo. Galimų projektų sąrašas čia.

Kontaktai