44.200.86.95
Rezultatai
Neradote atsakymo?
Savanorius priimanti organizacija:
Global aware
Organizacijos el. paštas:
https://globeaware.org/contact

Global aware

Savanorius priimanti organizacija:
Global aware
Organizacijos el. paštas:
https://globeaware.org/contact

Global aware

Ši organizacija bendrauja su tokiais garsiais kanalais kaip CNN, The New Yorks Times, NBC Today Show ir kita. Visi organizacijos projektai skatina kultūrinį sąmoningumą bei tvirtumą, kurie padeda ne tik mokantis ar dirbant, bet ir bendraujant visame pasaulyje!

Kur gali savanoriauti?

17 vietų: Peru, Kosta Rikoje, Tailande, Kuboje, Nepale, Brazilijoje, Kombodžoje, Gvatemaloje, Laose, Vietname, Indijoje, Jamaikoje, Rumunijoje, Ganoje, Meksikoje, Kinijoje.

Amžius

Nuo 15 m. paaugliai privalo keliauti su globėju, 16 — 17 metų amžiaus asmenims reikia tėvų sutikimo, o laisvai savanoriauti gali kiekvienas nuo 18 metų.

Projektų trukmė

Viena savaitė.

Kaina

Nuo 1000 iki 1500 JAV dolerių, taip pat negrąžinamas 325 JAV dolerių užstatas. Į kainą įskaičiuotas apgyvendinimas, maitinimas, organizatorių parama, priemonės, reikalingos darbui, pirmoji pagalba.

Atsiliepimai

Morsas su savo žmona Džile savanoriavo Kambodžoje. Tai ypatingai skurdi ir pavojinga šalis. Po šalies žeme yra milijonai sprogmenų, kuriuos slepia vaikai jau nuo 11 metų amžiaus. Niekas nežino, kur yra sprogmenys, todėl kiekvienais metais jos nusineša nemažus skaičius gyvybių. Šio projekto metu savanoriai susipažino su Aki Ra – vaikinu, kuris stengiasi surasti ir išminuoti visus sprogmenis.

„Pirmą kartą apie Aki Ra sužinojau iš savo draugo, kai jis grįžo iš Kambodžos ir paprašė paskolinti 100 dolerių, kad padėtų vienam vaikinui nusipirkti metalo detektorių.“ – pasakoja Morsas. „Man pasidarė įdomu, norėjau sužinoti daugiau, todėl nusprendžiau, jog turiu surasti tą vaikiną“. Taip jie išvyko į Kambodžą ieškoti Aki Ra, tačiau miestelio gyventojai teigė nepažįsta jokio Aki Ra. Galiausiai Morsas rado jį sename Minų muziejuje už miestelio, kuriame turėjo būti Aki Ra.

„Praleidau ten visą dieną. Muziejus buvo labai varganas, tačiau turėjo savo mokestį — 1 dolerį. Surinkti pinigai buvo naudojami minų kasimui. Taip pat, ten gyveno 18 vaikų, sprogmenų aukų, kartu su Aki Ra ir jo žmona”. – pasakoja Morsas.

Morsas ir Džilė suprato, jog nori jiems padėti, todėl po kelių savaičių projekto muziejuje, grįžę po į Jungtines Amerikos Valstijas, jie atidarė fondą Kambodžos minoms išminuoti.

Kaip pildyti paraišką?

Pirmiausia, turi užpildyti registracijos formą, o vėliau su tavimi susisieks savanorių kooridinatorius, kuris paaiškins apie tolimesnius veiksmus, apmokėjimą ir kita. Svarbu žinoti — jei savo kelionę  atšauksi iki jos likus daugiau nei 70 dienų, atgausi 100 % savanorio mokesčio, išskyrus užstatą, jei tai padarysi likus 31 — 69 dienoms atgausi 60 % mokesčio, jei 30 — 7 dienoms atgausi tik ketvirtadalį savo sumokėtos sumos, o jei viską atšauksi likus mažiau nei savaitei dalyvio mokestis nebus grąžinamas.

Kontaktai