3.239.11.178
Rezultatai
Neradote atsakymo?
Simona Bendikaitė
Jaunoji žurnalistė

Esu Simona Bendikaitė, taip pat slepiuosi po pseudonimu Simona Sun – lyrinė persona, kūrėja. Savo gyvenime intensyviai rašau ir noriu susieti su rašymu. Mano rašliavos  prasidėjo nuo poezijos, prozos. Dievinu pozuoti prieš foto objektyvą, net norėčiau ateityje išleisti savo fotosesijų albumą knygos pavidalu. Norėčiau pasiekti aukštumų kūryboje, rašyme ir būti tokia įkvepianti moteris. Gyvenime užimu šias pareigas:

  • Klaipėdos „Apeirono teatras“ praktikantė;
  • Klaipėdos jaunimo organizacijų asociacija „Apskritasis stalas“ valdybos narė;
  • Klaipėdos valstybinės kolegijos turizmo verslo studentė;
  • Tinklalaidės „Pokalbiai su Simona“ kūrėja.

Prisidedu prie Klaipėdos valstybinės kolegijos naujienlaiškio rašymo, tekstų kūrimo socialinių tinklų įrašams Klaipėdos jaunimo organizacijų asociacijai „Apskritasis stalas“. Žurnalistė vietiniame  Tauragės miesto „Tauragės kurjeris“ laikraštyje.

Žaviuosi ir semiuosi įkvėpimo  prancūzų kultūroje, kalboje, muzikoje, madoje, moterų elegancijoje. Domiuosi liberaliuoju, radikaliuoju ir socialistiniu feminizmu ir siekiu šia tema edukuoti žmones. Ateičiai planuoju išvykti studijuoti feminizmo į Švediją (ar bet kur kitur, kur likimas nuves) po turizmo verslo studijų, bei tobulėti kritikos srityje, jog galėčiau rašyti kritinius, analizuojančius aplinką straipsnius. Parašyti daug gerų knygų  ir tiesiog įkvėpti žmones „to keep going“, nes darbas ir veikla gydo. Ir žinoma išvystiti, užauginti savo tinklalaidę „Pokalbiai su Simona“ ir būsimą auditoriją.