100.26.176.111
Rezultatai
Neradote atsakymo?
Gabrielė Abromavičiūtė
Jaunoji žurnalistė

Sveiki, aš Gabrielė Abromavičiūtė!

Neįsivaizduoju savo gyvenimo be skaitymo ir rašymo. Laisvalaikiu skaitau knygas (skaitomi žanrai svyruoja nuo romanų iki tikrų, faktais pagrįstų, istorinių pasakojimų), o vėliau – rašau pastarųjų apžvalgas ir, joms sukūrusi vizualus bei nufotografavusi, visa tai publikuoju socialiniame tinkle „Instagram“, kuriame esu susikūrusi knygų paskyrą – tinklaraštį. Lietuvių kalbos ir literatūros pamokos visada buvo vienos mėgstamiausių mokykloje, o rašinių rašymas nuolat teikdavo vidinį malonumą, nes mėgavausi kūrybiniu procesu.

Prie „Žinau viską“ jaunųjų žurnalistų komandos nusprendžiau prisijungti, nes noriu išbandyti savo jėgas ne tik rašant perskaitytų knygų apžvalgas, bet ir kuriant kitokio pobūdžio (įvairialypio ir plataus spektro) straipsnius, imant interviu, diskutuojant. Manau, buvimas šios organizacijos dalimi, suteiks naujos patirties, leis užmegzti puikių pažinčių ir dar labiau lavinti komunikacinius įgūdžius, kurie pravers vėlesniais metais, baigus studijas ir siekiant karjeros aukštumų.

Noriu tikėti, kad mano rašomi straipsniai bus naudingi jaunimui, palies pastarųjų širdis, o gal net įkvėps. Noriu su kitais dalintis tuo, kas man pačiai įdomu, naudinga, svarbu, atitinka nūdienos aktualijas ir atspindi asmeninius vertybinius įsitikinimus, kas teikia džiaugsmą ir sukuria pilnatvės jausmą.

Iki malonaus!