3.233.232.160
Rezultatai
Neradote atsakymo?

Virtuali stovykla moksleiviams „Savanorystė man tinka!”

Data
2020-11-11

Virtuali stovykla moksleiviams „Savanorystė man tinka!”

Ruduo atrodo pernelyg tamsus, niūrus ir nuobodus? Trūksta pramogų, praskaidrinančių dieną, o galbūt, žinių, leidžiančių išmokti ir atrasti kažką naujo, įdomaus ar net netikėto?

Geros žinios Tau – jau kitą savaitę, lapkričio 16-20 d., vyks virtuali STOVYKLA „SAVANORYSTĖ MAN TINKA!”, įtrauksianti į sūkurį, užpildytą įdomiausiais pašnekovais ir diskusijomis, kūrybinėmis dirbtuvėmis ir užduotimis bei pramogomis!

Penkios online stovyklos dienos bus skirtos pažvelgti į savanorystę kitaip, iš įvairių pusių, ir susipažinti su skirtingomis savanorystės sritimis.

  • Nori žvilgtelti į ateitį ir atrasti mažai pažįstamą mokslo pažangos bei inovacijų pasaulį, o galbūt – išsiaiškinti savo karjeros perspektyvas ar verslo galimybes?
  • Esi susirūpinęs (-usi) ekologija bei tvariu pasaulio vystymusi ir norėtum išmokti prikelti namie nenaudojamus daiktus antram gyvenimui?
  • Manai, kad valstybė – tai visų mūsų pastangomis gyvuojantis organizmas, tačiau smalsu išsiaiškinti, kaip, kokiomis formomis gali prisidėti prie jo veikimo ar paskatinti veikti kitus?
  • Stebi, o gal ir dalyvauji tūkstančius dalyvių pritraukiančiuose maratonuose ir susimąstai, kaip reiktų juos organizuoti, kur slypi jų sėkmės paslaptis?
  • gal esi neabejingas (-a) teatro ir kino pasauliui, tačiau būtų taip įdomu žvilgtelti į užkulisius ir atrasti mažai kam žinomus teatro bei kino slėpinius?

Šie ir dar daugiau kitų klausimų bus keliami stovyklos „Savanorystė man tinka!” metu, į kuriuos dalyviams atsakymus padės surasti savo srities entuziastai: menininkai ir mokslininkai, tvaraus vystymosi ir sveikos gyvensenos ekspertai, sportininkai, dizaineriai ir renginių organizatoriai!

Laukia įdomi savaitė, todėl pasižymėk:

Data ir laikas: Lapkričio 16-20 d. Stovyklos veiklos kiekvieną dieną prasidės 15.45 val.

Vieta: veiklas planuojama vykdyti nuotoliniu būdu (ZOOM programa).

Stovykla skirta 15-18 m. moksleiviams.

Pirmenybė teikiama jaunuoliams, esantiems jautresnėje socialinėje situacijoje.

Nori prisijungti? Nieko nelauk, vietų skaičius ribotas! Registruokis el. paštu: info@savanoriucentras.lt