100.26.176.111
Rezultatai
Neradote atsakymo?

Vasaros akademija 2023

Data
2023-07-18

Vasaros akademija 2023

Ar jau žinai ką veiksi šios vasaros pabaigoje? Asociacija „Jaunimo debatai“ kviečia tave ir tavo draugus į Vasaros akademiją – diskusijų ir įvairių edukacinių veiklų kupiną savaitgalį Druskininkuose!

Šiais metais rugpjūčio 18-20 d. vyksiančioje Vasaros akademijoje bus diskutuojama ir analizuojama pasitikėjimo tema politikoje, moksle, mene ir visuomenėje. Šias diskusijas vesti padės įvairių sričių ekspertai, politikai bei visuomenės veikėjai. Po diskusijų ir pranešimų vyks įvairūs praktiniai užsiėmimai, debatų mokymai, o po jų – įvairios laisvalaikio veiklos. Taip pat kartu tyrinėsite pušimis dvelkiančius Druskininkus bei šiame Mikalojaus Konstantino Čiurlionio paženklintame mieste klausysitės jau tradicija tapusio klasikinės muzikos koncerto. Viso savaitgalio metu tavo nakvyne ir maitinimu bus pasirūpinta. Debatavimo patirtis nebūtina!

Registruotis gali čia.

Renginys vyks Europa Royale Druskininkai.
Dalyvio mokestis: 40 eurų.

Asociacija „Jaunimo debatai“ – tai ne pelno siekianti organizacija, kuri siekia ugdyti kritinį jaunų žmonių mąstymą, kviečia diskutuoti įvairiomis visuomeninėmis, kultūrinėmis ir politinėmis temomis bei skatina debatų kultūros plėtrą Lietuvoje ir Europoje.