44.222.64.76
Rezultatai
Neradote atsakymo?
Data
2022-09-19
Žymės
Šaltinis

UNESCO savaitė

Data
2022-09-19

UNESCO savaitė

Š. m. rugsėjo 19–23 d. Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje vyks Lietuvos nacionalinės UNESCO komisijos organizuojama „UNESCO savaitė“ – renginių ciklas, kurio tikslas – suburti skirtingų sektorių ir organizacijų atstovus, Lietuvos ir užsienio šalių ekspertus bendroje susitikimų, pokalbių ir diskusijų platformoje bei aptarti aktualias UNESCO temas ir veiksmus švietimo, mokslo, kultūros, informacijos ir komunikacijos srityse.

Pirmą kartą organizuojamoje „UNESCO savaitėje“ suplanuotos šešios diskusijos, šešiolika tarpdisciplininių ir sritinių pranešimų bei kūrybinės dirbtuvės. Programa orientuota į globalius iššūkius, susijusius su klimato kaitos poveikiu paveldui, klimato kaitos švietimu, žaliosiomis technologijomis, dirbtinio intelekto etika, visuomenės įtraukumu, dezinformacija ir istorinės atminties svarba.

Daugiau apie „UNESCO savaitės“ renginius, diskusijų ir susitikimų dalyvius bei pranešėjus rasite programoje.

Renginių transliacijas bus galimybė stebėti nuotoliu.

„UNESCO savaitę“ organizuoja Lietuvos nacionalinė UNESCO komisija.

Partneriai: Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka, Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija, LR užsienio reikalų ministerija, LR Vyriausybės kanceliarija, Lietuvos nacionalinis kultūros centras, Vytauto Didžiojo universitetas, Vilniaus universitetas.

Daugiau informacijos rasite čia.

Žymės
Šaltinis