44.200.86.95
Rezultatai
Neradote atsakymo?
Data
2023-06-16
Šaltinis

„Trumpi, bet filmai. Festivalių favoritai“ | Kultūros naktis 2023

Data
2023-06-16

„Trumpi, bet filmai. Festivalių favoritai“ | Kultūros naktis 2023

Vilniaus trumpųjų filmų festivalis kviečia Kultūros naktį praleisti su lietuvišku kinu! Vilniaus miesto gyventojai ir svečiai turės galimybę pamatyti tris festivalių numylėtinius, sulaukusius tarptautinio ir nacionalinio pripažinimo.

Programoje:

  1. Europos kino apdovanojimams nominuotas, „Sidabrinę gervę“ pelnęs Sauliaus Baradinsko filmas „Techno, Mama“
  2. „Sidabrinės gervės“ laureatas, Kanų kino festivalio „Kritikų savaitėje“ pristatytas Vytauto Katkaus debiutinis trumpametražis filmas „Kolektyviniai sodai“.
  3. „Auksinio scenos kryžiaus“ laureatės, dramaturgės Birutės Kapustinskaitės režisūrinis debiutas „Motinos“, šiemet Vilniaus trumpųjų filmų festivalyje apdovanotas kaip geriausias lietuviškas filmas.

Trumpieji filmai nagrinėja tėvų ir vaikų santykius, iš skirtingų perspektyvų žvelgiama į šeimos santykių dinamiką, kartų skirtumus, kvestionuojamos nusistovėjusios bendravimo normos, ypač taikliai ir subtiliai vaizduojamas vyraujantis nesusikalbėjimas ir susvetimėjimas.

Filmus bus galima pamatyti Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje birželio 16 d. 18.00 ir 19.15 val. Seansai vyks Konferencijų salėje (V a.).

  • Seanso trukmė – 48 min.
  • Seansuose filmų programa kartojama.
  • Visi filmai – lietuvių kalba su angliškais subtitrais.
  • Skirta žiūrovams nuo 13 m.

Daugiau apie Vilniaus trumpųjų filmų festivalį svetainėje: www.filmshorts.lt