3.236.83.14
Rezultatai
Neradote atsakymo?
Data
2023-02-21
Šaltinis

Tarptautinė konferencija „Rusijos agresija prieš Ukrainą: metai, kurių nesitikėjome“

Data
2023-02-21

Tarptautinė konferencija „Rusijos agresija prieš Ukrainą: metai, kurių nesitikėjome“

Vasario 24-oji žymi Rusijos agresijos Ukrainoje metus. Besitęsiantis Rusijos pažeidimas tarptautinės teisės principų iškėlė grėsmę pamatinėms vertybėms – teisės viršenybei, demokratijai ir žmogaus teisėms. Metai pareikalavo Europos vienybės ir tarptautinės bendrijos gebėjimo atsakyti į didžiausią šių laikų krizę išbandymo bei paskatino peržiūrėti esamus teisinius mechanizmus ir ieškoti naujų būdų siekiant Rusijos ir jos asmenų atsakomybės už karo žiaurumus Ukrainoje. Šie ir kiti klausimai bus nagrinėjami ambasadorių, mokslininkų ir praktikų grupėse: Ukraina tarptautinėse organizacijose, tarptautiniai procesai, siekiant Rusijos atsakomybės už tarptautinės teisės pažeidimus ir Rusijos tarptautiniai nusikaltimai Ukrainoje: baudžiamosios justicijos perspektyvos.

Konferencija vyks vasario 24 d., nuotoliniu būdu. Konferencijos transliacija bus matoma VU Teisės fakulteto Facebook puslapyje ir Youtube platformoje.

Registracijos nuorodą rasite čia.

Konferencijos programą rasite šioje nuodoje.

Renginys organizuojamas bendradarbiaujant trims universitetams: Vilniaus universiteto Teisės fakultetui, Niukaslio universiteto Niukaslio teisės mokyklai ir Lvivo nacionaliniam Ivano Franko universitetui.

Šaltinis