3.236.83.14
Rezultatai
Neradote atsakymo?

Tarptautinę jaunimo dieną švęsk renginyje „Pa(si)dialoginam?“

Data
2021-07-30

Tarptautinę jaunimo dieną švęsk renginyje „Pa(si)dialoginam?“

„Pa(si)dialoginam?“ – Jaunimo biuro organizuojamas renginys, tarptautinę jaunimo dieną kviečiantis tave į(si)traukti į Europos sąjungos jaunimo dialogą kasdieniame gyvenime ir sužinoti dar daugiau apie jį, jo suteikiamas galimybes ir temas, kurias jis aprėpia.

Viso renginio metu aptarsime tris labai plačias ir svarbias temas – jaunimo politiką, pilietinį aktyvumą ir ES jaunimo dialogą. Šiomis temomis vyks dirbtuvių ir diskusijų maratonas.

Renginio metu galėsi pasirinkti, kaip dalyvauti – ar paklausyti, kaip diskutuoja savo srities profesionalai ir užduoti jiems klausimų, ar sudalyvauti dirbtuvėse ir išmokti naujų dalykų praktikos būdu!

Pristatome diskusijų temas, pašnekovus bei dirbtuvių vadovus!

Diskusijos

Diskusija „Jaunimas ir politika – du (ne)suderinami dalykai?“. Pašnekovai – Jaunimo reikalų tarybos nariai Klaudijus Melys ir Klėja Merčaitytė.

Diskusija „Socialinė medija – kuria ar griauna pilietiškumą?“. Pašnekovai – inovatyvus pilietinio ugdymo mokytojas Justas Paulikas ir žurnalistas, visuomenininkas, turinio kūrėjas Skirmantas Malinauskas.

Diskusija „Europos Sąjunga jaunimui, jaunimas Europos Sąjungai!“. Pašnekovai – LiJOT tarptautinių reikalų koordinatorė Vilija Milčiūtė ir Rytų Europos studijų centro direktorius Linas Kojala.

Diskusija „Jaunimo biuras be biuro – ką pavyko atrasti?“. Pašnekovai – Jaunimo biuro nariai Beatričė Markovskytė, Gytė Augustinaitytė, Povilas Virbašius ir Linas Martinkėnas.

Dirbtuvės

Dirbtuvės apie jaunimo politiką. Vadovė – Justė Kavaliauskaitė.

Dirbtuvės apie pilietinį aktyvumą. Vadovai – Jaunųjų konservatorių lygos atstovai.

Dirbtuvės apie Europos Sąjungos jaunimo dialogą. Vadovai – Jaunimo dialogo akademijos atstovai.

 

Renginys vyks rugpjūčio 12 d. erdvėje „Naktinis Vilniaus avilys“ 13:00–20:00 val. (renginio metu reikia turėti galiojantį galimybių pasą).

Registraciją į veiklas gali rasti čia: https://bit.ly/registracija_pasidialoginam

Tarptautinę jaunimo dieną praleisk turiningai – ateik, dalyvauk, pa(si)dialoguok!