3.239.11.178
Rezultatai
Neradote atsakymo?

Tapk „Žinau viską“ jaunuoju žurnalistu!

Data
2021-09-01

Tapk „Žinau viską“ jaunuoju žurnalistu!

„Žinau viską“ komanda skelbia atranką į jaunųjų žurnalistų komandą, kur galėsi išbandyti žurnalisto karjerą ir susipažinti su žurnalistinio darbo subtilybėmis.

Apie programą

„Žinau viską“ jaunųjų žurnalistų programa suburia jaunus žmones, kurie domisi žurnalistika, rašymu, fotografavimu ar kitokiu kokybiško turinio kūrimu. Programa suteikia progą įgyti naujų žinių apie žurnalistiką ir tobulinti savo gebėjimus bei tapti bendruomenės dalimi. Prisijungimas prie „Žinau viską“ jaunųjų žurnalistų tinklo gali tapti puikiu pirmuoju žingsniu svajonių karjeros link ar puikia savirealizacijos proga.

Veikla tinkle yra grindžiama savanorystės pagrindu (t. y. neapmokama ir kitaip neatlygintina). Tačiau iš čia gali pasiimti labai daug žinių ir patirčių. „Žinau viską“ jaunųjų žurnalistų komandoje vadovaujamasi principu „kiek duodi – tiek gauni“.

Programos privalumai

  1. Jaunųjų žurnalistų darbai bus publikuojami didžiausiame puslapyje jaunimui žinauviską.lt. Aktyviausiųjų žurnalistų darbai gali būti publikuojami ir nacionaliniuose portaluose.
  2. Programos dalyviams suteikiamos išskirtinės galimybės dalyvauti tarptautiniuose renginiuose ir mokymuose.
  3. Su kiekvienu jaunuoju žurnalistu dirbama individuliai, tačiau bent porą kartų metuose vyksta bendri tinklo narių susitikimai ir mokymai.
  4. Dalyvavimas programos veiklose nieko nekainuoja!

Kas gali prisijungti

„Žinau viską“ jaunųjų žurnalistų komandoje laukiame 14–29 m. amžiaus žmonių iš įvairiausių Lietuvos ir pasaulio kampelių. Visai nesvarbu, kur tu gyveni, jei turi gerą interneto ryšį, gali tapti mūsų komandos dalimi.

Registracija

Registracijos formą galima pildyti iki rugsėjo 15 d. Tiek su atrinktais, tiek neatrinktais kandidatais bus susisiekta per 3 d. d.

Rugsėjo 22–23 d. virtualiai vyks įvadiniai jaunųjų žurnalistų mokymai. Užsiėmimai abi dienas prasidės popietę. Atrinktų kandidatų dalyvavimas būtinas. Praleistos moksleivių pamokos gali būti pateisintos.