3.239.11.178
Rezultatai
Neradote atsakymo?

Tapk tinklalaidės vedėjo asistentu!

Data
2021-09-27

Tapk tinklalaidės vedėjo asistentu!

Vaikų ir jaunimo literatūros departamentas įgyvendina projektą „Pokalbiai apie literatūrines patirtis“ ir skelbia atvirą atranką tapti jaunimui skirtos tinklalaidės vedėjo Dominyko Vaitiekūno kolega – jaunesniuoju asistentu (-e).

Jeigu esi 16–19 m. amžiaus ir svajoji išbandyti savo jėgas pokalbių laidos vedėjo (-os) kėdėje – šis kvietimas kaip tik tau. Turėsi puikią galimybę bendradarbiauti ir pasisemti gerosios patirties iš profesionalaus laidų vedėjo. Taip pat būsi įtrauktas į projekto komandą ir turėsi galimybę susipažinti su tinklalaidės kūrybos procesu iš arti.

Tinklalaidžių vedėjo jaunesniojo asistento laukia išskirtinė patirtis:
  • galimybė prisidėti prie jaunimui skirtos tinklalaidės turinio kūrimo proceso;
  • būti laidos vedėjo jaunesniuoju kolega ir drauge pravesti šešias jaunimui skirtas tinklalaides;
  • susipažinti ir gyvai laidoje pakalbinti plačiai žinomus kultūros atstovus.
Ką reikėtų žinoti:
  • kūrybinis procesas ir tinklalaidžių įrašų darbai vyks spalio–gruodžio mėnesiais;
  • kūrybinės dirbtuvės vyks Nacionalinėje bibliotekoje;
  • tinklalaidžių įrašymo darbai vyks Nacionalinės bibliotekos garso įrašų studijoje.

Jeigu esi komunikabilus, raiškiai dėstai mintis, nebijai tiesioginio eterio ir nori tapti tinklalaidžių vedėjo asistentu (-e), tuomet užpildyk dalyvio anketą. Anketas galima pildyti iki spalio 10 d.

Atrinktų dalyvių lauks antras etapas – kūrybinė užduotis, po kurios bus atrinktas tinklalaidės vedėjo jaunesnysis asistentas.

 

Turi klausimų? Kreipkis el. paštu grupems@lnb.lt arba telefonu (8 5) 239 8561.

SVARBU! Dalyvauti galima tik turint galimybių pasą.

„Pokalbiai apie literatūrines patirtis“ – tai edukacinis projektas, skatinantis paauglius ir jaunimą iš naujo atrasti literatūrą. Laidos vedėjas D. Vaitiekūnas su atrinktu jaunuoju kolega kalbins žinomus kultūros atstovus paaugliams aktualiomis temomis, pažvelgdami į jas per literatūros prizmę. Projekto tikslas – pasitelkiant konkrečius pavyzdžius ir autoritetingą nuomonės formuotojų įvaizdį, įkvėpti jaunus žmones domėtis literatūra.