44.222.189.51
Rezultatai
Neradote atsakymo?
Data
2023-02-02
Šaltinis

Tapk TEPSA komunikacijos ir renginių asistentu

Data
2023-02-02

Tapk TEPSA komunikacijos ir renginių asistentu

Transeuropinių politikos studijų asociacija (TEPSA) yra pirmasis transeuropinis mokslinių tyrimų tinklas Europos reikalų srityje. Ją sudaro visoje Europoje pirmaujantys Europos reikalų srities mokslinių tyrimų institutai, turintys biurą Briuselyje.

TEPSA ieško kvalifikuotų ir motyvuotų magistrantūros studentų 4 mėnesių stažuotei Briuselio biure. Priklausomai nuo susitarimų su siunčiančiais universitetais, stažuotė gali būti apmokama pagal „Erasmus+‟ finansavimo programą.

Stažuotojas palaikys ryšius su TEPSA nariais institutais, dalyvaus informuojant apie organizacijos projektus, skleidžiant informaciją apie juos ir juos įgyvendinant. Stažuotė suteikia galimybę pagilinti žinias apie Europos reikalus, ES finansuojamų projektų valdymą ir komunikaciją.

Stažuotė labiausiai tiktų studentui, studijuojančiam Europos studijų, politikos mokslų arba komunikacijos magistrantūros studijas ir norinčiam įgyti patirties ES projektų srityje. Siūloma stažuotė bus orientuota į pagalbą komunikacijos veikloje (naujienlaiškiai, interneto svetainė, socialinė žiniasklaida, vaizdo įrašų redagavimas) ir ES projektų įgyvendinimą.

Paraiškas teikti galima iki vasario 11 d.

Daugiau informacijos rasite čia.