3.236.83.14
Rezultatai
Neradote atsakymo?

Tapk medijų raštingumo jaunimo instruktoriumi!

Data
2021-02-09

Tapk medijų raštingumo jaunimo instruktoriumi!

Šiandieniniame medijų pasaulyje privalu būti itin atsargiems. Dezinformacija ir klaidinga informacija turi įtakos mūsų mąstymui, įsitikinimams ir elgesiui, todėl darosi svarbu gebėti atskirti tokią informaciją.

Svarbu ne tik pačiam mokytis, bet ir mokyti apie tai kitus. Tapk medijų raštingumo jaunimo instruktoriumi ir prisijunk prie Baltijos jaunimo instruktorių savanorių tinklo, kurie keičia pasaulį su kiekvienu pravestu medijų raštingumo mokymu.

Tapti medijų raštingumo instruktoriumi nėra sunku. Registruokis į instruktorių mokymus, kurie vyks virtualiai vasario 23 ir 25 dienomis 15:00-19:00 val. Sudalyvavęs mokymuose įgysi žinių, gausi medijų medijų raštingumo instruktoriaus vadovą ir kitą mokomąją medžiagą. Tapsi diplomuotu medijų raštingumo instruktoriumi!

Savo naujas žinias iškart galėsi įprasminti vesdamas mokymus draugams, klasiokams, šeimos nariams ir visiems, kuriems to reikia. Padėk suprasti kitiems, kaip informacija cirkuliuoja šiandien ir kaip viešojoje erdvėje vyksta įtikinėjimas. Tai padės priimti geresnius sprendimus visose savo gyvenimo srityse – kuo pasitikėti, ką pirkti ir kaip geriau pasirinkti.

Tavo darbas neliks neatlygintas! Yra galimybė gauti iki 400 EUR dydžio IREX stipendiją žiniasklaidos ir medijų raštingumo turiniui kurti.

Daugiau informacijos ir registracija į mokymus: https://ej.uz/MedijuRastingumo