3.236.83.14
Rezultatai
Neradote atsakymo?
Autorius
Social Effect Network
Data
2023-12-13

Tapk jaunuoju žiniasklaidos faktų tikrintoju

Autorius
Social Effect Network
Data
2023-12-13

Tapk jaunuoju žiniasklaidos faktų tikrintoju

Social Effect Network kviečia 16–30 metų asmenis prisijungti prie jaunųjų faktų tikrintojų judėjimo ir prisidėti prie kovos su dezinformacija.

Dezinformacijos užtvindytame pasaulyje atėjo laikas naujai kartai pakilti ir ginti tiesą. Kviečiame jaunus žmones tapti apmokytais faktų tikrintojais ir kovoti su melagingų naujienų plitimu.

Įsivaizduokite ateitį, kurioje faktai nugali propagandą, o gaunama informacija yra tiksli ir patikima. Viskas prasideda nuo mūsų – kovotojų už tiesą. Galime apginti naujienų vientisumą ir atkurti pasitikėjimą žiniasklaida, gebėdami atpažinti melagingą informaciją.

Visi programos dalyviai bus apmokyti – susipažinsi su įrankiais ir metodais, reikalingų melagingoms naujienoms paneigti. Paaiškinsime, kaip tikrinti šaltinius, analizuoti duomenis ir pastebėti įprastas manipuliavimo taktikas. Po mokymų praktiškai išbandysi savo vaidmenį internete ieškodamas galimų netikrų naujienų ar dezinformacijos, rinksi nuorodas ir informuosi apie tai kitus. Dalyvavimas veikloje užtruks apie 2–4 val. per mėnesį iki 2024 m. kovo mėn.

Jei viską atliksi sėkmingai – gausi „Faktų tikrintojo sertifikatą“, įrodantį Tavo žinias ir aktyvų dalyvavimą kampanijoje.

Registraciją prisijungti (anglų kalba) gali rasti čia.

„Facebook“ naujienos nuorodą rasi čia.