44.200.86.95
Rezultatai
Neradote atsakymo?
Autorius
22 bendrà būtis
Data
2023-10-12

Sužinok daugiau apie praktikos galimybes JAV

Autorius
22 bendrà būtis
Data
2023-10-12

Sužinok daugiau apie praktikos galimybes JAV

Ar esi pasiruošęs atlikti praktiką JAV ir patobulinti savo įgūdžius, sužinoti apie skirtingas kultūras ir patirti nepakartojamą profesinį augimą? Jei taip, 22 bendrà būtis kviečia Tave spalio 23 d. 18 val. į renginį „Praktika JAV – misija įmanoma“.

Dalyvauk susitikime, kuriame sužinosi visą informaciją apie Baltijos – Amerikos Laisvės fondo konkursą į Profesinių stažuočių programą JAV. Ši programa – tai puiki galimybė įgyti profesinės patirties, išplėsti pažinčių ratą, susipažinti su JAV kultūra ir gyvenimo būdu.

Profesinės praktikos programa suteiks puikias galimybes atlikti profesinius interesus atitinkančias praktikas įvairose JAV įmonėse, kompanijose ar organizacijose. Programos dalyviams suteikiamos apie 30 tūkst. JAV dolerių per metus stipendijos, kurios skirtos padengti apgyvendinimo, draudimo, maisto bei transporto išlaidas praktikos metu.

Paraiškos priimamos iki š. m. spalio 31 d.

Daugiau informacijos apie programą ir konkurso sąlygas rasi čia.

Renginys „Praktika JAV – misija įmanoma“ skirtas paskutinio kurso bakalauro programos studentams, magistrantams ir doktorantams, tačiau gali dalyvauti visi, kuriems ši programa gali būti aktuali ateityje.

Pradėk savo tarptautinę karjerą su žingsniu į priekį – išbandyk tarptautinę praktiką ir atidaryk duris į pasaulio rinką. Prisijunk, kad sužinotum daugiau apie šią programą ir konkurso sąlygas!

Renginys nemokamas. Vietą į renginį gali rezervuoti čia.

Daugiau informacijos Facebook renginyje. 

Šis renginys yra projekto „DvimDu“ dalis. Projektas finansuojamas iš Europos Solidarumo Korpuso programos.