3.239.11.178
Rezultatai
Neradote atsakymo?
Autorius
Kastu
Data
2024-02-08

Studijų užsienyje mugė „Go!Study“: tarptautinių studentų (ne)sėkmės istorijos, pažintys su universitetais ir viskas apie studijas užsienyje

Autorius
Kastu
Data
2024-02-08

Studijų užsienyje mugė „Go!Study“: tarptautinių studentų (ne)sėkmės istorijos, pažintys su universitetais ir viskas apie studijas užsienyje

Jau vasario 21 dieną virtualias duris atveria nemokama studijų užsienyje mugė „Go!Study“, kuri moksleiviams ir studentams suteiks galimybę susipažinti su prestižiniais užsienio universitetais, išgirsti ten studijuojančių studentų istorijas ir gauti atsakymus į visus savo klausimus apie studijas užsienyje.

Virtualioje studijų mugėje rasite:

  1. Šešiolika tarptautinių universitetų: renginyje dalyvaus prestižiniai universitetai iš Nyderlandų, Danijos, Belgijos ir Švedijos. Jų atstovai papasakos, kaip atrodo studijos užsienyje ir ko tikėtis atvykus čia!
  2. Studentų atsiliepimai: studijų mugės metu dauguma užsienio aukštųjų atstovaus tarptautiniai studentai, galintys papasakoti apie studentišką gyvenimą užsienyje. Tarp šių žmonių bus galima sutikti ir užsienyje studijuojančių lietuvių!
  3. Studijų užsienyje koordinatoriai: viso renginio metu dalyviai galės gauti nemokamą asmeninę konsultaciją su studijų užsienyje koordinatoriais iš „Kastu International“ organizacijos, kurie dalinsis patarimais, pasakos, kaip vyksta stojimo procesas ir kokių dokumentų tam reikia bei dalinsis informacija apie studijas kitose šalyse – Kinijoje, Vokietijoje, Ispanijoje, Austrijoje bei Suomijoje.

Renginio data ir laikas: vasario 21 d. 12:00 – 19:00 val. (Lietuvos laiku)

Renginio puslapį gali rasti čia.