3.233.232.160
Rezultatai
Neradote atsakymo?

Stažuokis Japonijoje su programa „Vulcanus“

Data
2023-12-28

Stažuokis Japonijoje su programa „Vulcanus“

Programą „Vulcanus“ sudaro ES/SMP-COSME studentų stažuotės pramonėje. Programa prasideda rugsėjo mėnesį ir baigiasi kitų metų rugpjūtį, kad atitiktų ES valstybių narių mokslo metus.

Šia programa siekiama gerinti ir skatinti Japonijos ir ES pramoninį bendradarbiavimą ir geresnį tarpusavio supratimą.

Programos dalyviai turės seminarą apie Japoniją, keturių mėnesių intensyvų japonų kalbos kursą bei 8 mėnesių stažuotę Japonijos įmonėje.

Tikslai:

  • ištirti pažangių technologijų, naudojamų pirmaujančioje Japonijos įmonėje, spektrą;
  • išmokti japonų kalbą, suprasti ir įvertinti Japonijos kultūrą, siekiant praturtinti vienerių metų patirtį užsienyje;
  • būsimoje karjeroje turėti geras galimybes bendrauti su Japonijos įmonėmis ir žmonėmis.

Tinkami programos dalyviai:

  • ES valstybių narių arba SMP-COSME šalių piliečiai;
  • informatikos, gamtos mokslų inžinerijos, mechanikos inžinerijos, chemijos, elektronikos, biotechnologijų, elektros inžinerijos, fizikos, telekomunikacijų, branduolinės inžinerijos, civilinės inžinerijos, metalo medžiagų, keramikos, gamybos sistemų, GNSS ir kt. studentai;
  • studentai turi studijuoti tarp ketvirtų oficialių studijų metų ES/SMP-COSME universitete ir priešpaskutinių doktorantūros metų. Studentai turės pateikti universitete registracijos pažymėjimą, galiojantį bent 3 mėnesius iki programos pradžios.

Parama:

Šią programą finansuoja ES ir Japonijos pramoninio bendradarbiavimo centras ir priimančioji Japonijos įmonė. Europos arba SMP studentams skiriamos stipendijos (1 900 000 jenų), skirtos kelionės į Japoniją ir atgal bei gyvenimo Japonijoje išlaidoms padengti.

Kalbos kursai, seminaras ir apgyvendinimas Japonijoje visos viešnagės metu yra nemokami.

Paraiškų teikėjai atrenkami atsižvelgiant į jų akademinius pasiekimus, dėstytojų nuomonę, rašytinės ir šnekamosios anglų kalbos žinias, motyvaciją, požiūrį į ES ir Japonijos santykius ir gebėjimą prisitaikyti prie kitos kultūros.

Galutinis terminas: 2024 m. sausio 20 d.

Daugiau informacijos rasite čia.