3.238.235.248
Rezultatai
Neradote atsakymo?
Data
2023-07-27
Žymės

Srovės

Data
2023-07-27

Srovės

Srovės – tai reikšmėmis perpintas kasdienis reiškinys. Nuo gamtoje srūvenančių upių iki literatūrinių simbolių ir fizikos dėsnių. Srovės teka ir juda visur ir visada. Šios srovės kiek skiriasi nuo upių, literatūros, elektros krūvių, tačiau tuo pat metu jose sutelpa viskas. Mes tai laikome neišvengiamu kognityviniu disonansu ir paradoksu, kuris savyje, kaip pačioje tikriausioje visumoje sutalpina tai, ką srovėmis norime pasiekti ir mes: tai yra darna tarp meno, muzikos, vakarėlio ir kasdienės buities.
Mes, beįsivaizduodami šitą darną, bandysime taip pat ją ir įgyvendinti per meną, muziką ir vienokią ar kitokią draugystę.
Srovės – tai ir yra siekis, vakarėlis, koncertas ir šokis, skirtas tiek mėgautis tuo, ką turime bei nepamiršti nuo mūsų kartkartėmis nutolstančios kasdienybės.

Liepos 29 d., Bernardinų kieme Srovės laukia visų tiek norinčių išgirsti naujų arba jau pažįstamų garsų, tiek visų norinčių dar kartelį prisidėti prie paramos Ukrainai, tiek norinčių užmegzti naujus ryšius ar paprasčiausiai trokštančius dar kartelį šią vasarą pasilinksminti. Renginys nemokamas.

Daugiau informacijos renginio nuorodoje.