3.233.232.160
Rezultatai
Neradote atsakymo?
Data
2023-05-19

SPOT | tarptautinis gatvės menų festivalis

Data
2023-05-19

SPOT | tarptautinis gatvės menų festivalis

Menų spaustuvė jau šeštus metus kviečia susipažinti su įvairiomis gatvės menų formomis, kasmet vasarą pakviesdama į tarptautinį gatvės menų festivalį SPOT. Iki šiol šis festivalis tradiciškai vykdavo liepos antrąją savaitę, o šiais metais džiaugtis festivaliu kviečiama anksčiau – birželio 29 – liepos 2 dienomis!

Kasmet tarptautinis gatvės menų festivalis SPOT Vilnių paverčia žaidimų aikštele, kviesdamas atrasti įvairius užsienio šiuolaikinių gatvės menininkų pasirodymus bei lietuvių kūrėjų darbus, supažindina su įvairia menine programa bei kviečia į edukacinius užsiėmimus, kurie leidžia miestą pamatyti kitomis akimis, kaip erdvę eksperimentams lavinant vaizduotę ir siekiant atrasti dar nematytas jo spalvas.

Šiais metais festivalis SPOT supažindins ne tik su lietuvių darbais, bet ir su Švedijos ir Norvegijos menininkų šiuolaikinio cirko spektakliu miške, pasakojančiu apie žmonių tarpusavio ryšį ir santykį su gamta. Ispanų ir Meksikos menininkai kvies į išskirtinį pasivaikščiojimą su mitinėmis, senovinėmis bei dabarties istorijomis apie gyvenimą, transformaciją ir pokyčių priėmimą, o štai Šveicarijos menininkai kartu su senyvo amžiaus vilniečiais kurs ir viešai pristatys komišką projektą, kuris vers susimąstyti apie superherojaus amžinos jaunystės įvaizdį.

Visi festivalio pasirodymai – nemokami.

Daugiau informacijos ir netrukus pasirodysiančią festivalio programą rasite čia.