44.210.151.5
Rezultatai
Neradote atsakymo?

Registruokis į Jaunųjų verslininkų mainus!

Data
2021-01-07

Registruokis į Jaunųjų verslininkų mainus!

Planuojantys kurti ar jau sukūrę verslą jaunuoliai yra kviečiami kelti savo kvalifikaciją Jaunųjų verslininkų Erasmus mainų schemoje!

Schema, dalinai finansuojama Europos Sąjungos, suteikia galimybę praleisti laiko kitoje ES valstybėje ten dirbant ir mokantis iš patyrusių verslininkų. Svarbu – tai yra mainai, o ne apmokamas darbas.

Jeigu nori patekti į šią programą, turi įrodyti savo motyvaciją ir parodyti tvirtus savo ketinimus pradėti savo verslą. Kad būtum priimtas turėsi pateikti rimtą verslo idėją su realistišku verslo planu. Tiesa, dalį mainų išlaidų turėsi padengti pats, todėl būk tam pasiruošęs!

Dalyvauti programoje gali net jeigu pradėjai savo verslą prieš 3 metus, taip pat turi būti pilnametis.

Mainų schemos trukmė gali varijuoti nuo 1 iki 6 mėnesių. Rekomenduojama mainus įgyvendinti be pertrauktų, bet yra galimybė savo viešnagę kitoje šalyje padalinti į keletą dalių, jeigu per 12 mėn. spėji įgyvendinti visą programą.

Su kuo susisiekti, norint dalyvauti?

Daugelyje projekte dalyvaujančių valstybių yra vietiniai kontaktiniai centrai, kurie padeda užpildyti registraciją, teikia pagalbą mainų proceso metu ir suteikia finansinę paramą.

Kontaktinių centrų Lietuvoje sąrašas.

ES finansinė pagalba

Gali prašyti finansinės pagalbos pragyvenimo ir kelionės išlaidoms padengti, kol dalyvauji programoje. Kokia pinigų suma bus suteikta priklauso nuo kiekvienos valstybės.

Kaip dalyvauti?

  • Gali užpildyti internetinę registracijos formą.
  • Turėsi pasirinkti kontaktinį tašką valstybėje, į kurią norėsi vykti.
  • Reikalingi dokumentai:
  1. Gyvenimo aprašymas,
  2. Motyvacinis laiškas,
  3. Verslo planas.

Daugiau informacijos apie programą rasi paspaudęs čia.