100.26.176.111
Rezultatai
Neradote atsakymo?
Autorius
EYE Vilnius
Data
2024-02-29

Registruokis į ES galimybes atveriantį festivalį „EYE Vilnius“

Autorius
EYE Vilnius
Data
2024-02-29

Registruokis į ES galimybes atveriantį festivalį „EYE Vilnius“

Prasideda nemokama ir atvira registracija į gegužės 3–4 dienomis LITEXPO parodų centre vyksiantį renginį „EYE Vilnius“. Jo metu 16–30 metų amžiaus jaunuoliai kviečiami dalyvauti diskusijose, dirbtuvėse ir debatuose jauniesiems europiečiams aktualiomis temomis.

Renginiu EYE (ang. European Youth Event) siekiama suteikti galimybę jauniems žmonėms tapti aktyviais piliečiais, daugiau sužinoti apie Europos Parlamento bei visos ES iniciatyvas, rasti bendraminčių iš įvairių Europos kampelių ir dalintis savo idėjomis su sprendimų priėmėjais.

„EYE Vilnius“ programoje numatytos diskusijos apie svarbiausias Europos Parlamento veiklos sritis – saugumo iššūkius, tvarumo, kovos su klimato kaita ir žalumo klausimus, jaunimo įsitraukimą į politinį ir visuomeninį gyvenimą ir daugelį kitų. Diskusijose dalyvaus politikai, ekspertai, verslininkai, nevyriausybinių organizacijų atstovai, o jaunuoliai turės galimybę su jais pasidalinti savo vizijomis ir pasiūlymais. Jie taip pat galės dalyvauti įvairiose dirbtuvėse, mokymuose ir atrasti daugiau įkvepiančių veiklų „EYE Vilnius“ galimybių mugėje.

Skelbiama registracija

Atvira ir nemokama registracija į renginį prasideda jau vasario 29 d. ir tęsis iki kovo 29 dienos. Užpildant registracijos formą www.eyevilnius.lt svetainėje, registruotis kviečiami 16–30 metų jaunuoliai. Jei jaunuolis dar nėra pasiekęs pilnametystės, registracijos patvirtinimui būtina pridėti tėvų (globėjų, rūpintojų) sutikimą.

Renginio organizatoriai ragina nedelsti ir registracijos formą užpildyti kuo greičiau, nes vietų kiekis yra ribotas, o pasiekus maksimalų dalyvių skaičių, registracija bus stabdoma. Jei galimybės užsiregistruoti internetu nėra, tai padaryti galima bus ir renginio vietoje, tačiau tai negarantuos galimybės dalyvauti norimose veiklose ar paskaitose.

Keli registracijų etapai

Vasario 29-ąją prasidedanti registracija – tai bendrasis bilietas, užtikrinsiantis dalyvio vietą renginyje. Registracija į konkrečias diskusijas, debatus ar dirbtuves renginio metu prasidės jau balandžio mėnesį. Šiame etape dalyvauti galės tik bendrosios registracijos patvirtinimą (el. laišku) turintys jaunuoliai. Taip renginio metu bus užtikrinta kokybė, nes kiekviename užsiėmime vietų skaičius bus ribotas.

Daugiau informacijos apie renginį galite sekti užsiprenumeravę „EYE Vilnius“ naujienlaiškį, renginio puslapyje bei „EYE Vilnius“ Instagram, Facebook ir TikTok paskyrose.