3.239.11.178
Rezultatai
Neradote atsakymo?

Programa jaunimo organizacijoms „Savanorystės vasara’21“

Data
2021-05-28

Programa jaunimo organizacijoms „Savanorystės vasara’21“

Trečius metus iš eilės Vilniaus jaunimo informacijos ir savanorystės centras organizuoja programą, skirtą supažindinti 14-29 m. jaunuolius su savanoryste ir savanoriškos veiklos galimybėmis. Praėjusiais metais prie programos prisijungė 20 organizacijų ir daugiau nei 100 dalyvių. Džiugu, jog kai kurie dalyviai pasiliko savanoriauti ir tapo ilgalaikiais savanoriais!

Savanorystės vasara’21 – tai tęstinė iniciatyva, skirta išbandyti įvairią savanorystę bei susipažinti su priimančios savanoriauti organizacijos veikla. Šia programa siekiama įtraukti į ilgalaikę savanorystę ir suprasti jos reikšmę, o taip pat skatinti užimtumą vasaros metu bei mokymąsi neformaliai. Ypatingai į programą norima įtraukti dar nesavanoriavusius ar mažai susidūrusius su savanoryste.

Šioje programoje kviečiamos dalyvauti organizacijos, kurioms reikalingi savanoriai. Dalyvaudami šioje programoje ne tik rasite pagalbininkų savo veikloms, bet ir apie jūsų organizaciją sužinos nemažai jaunuolių, tad tai taip pat puiki galimybė papasakoti ir apie save.

Daugiau informacijos ir registracijos anketa čia: https://forms.gle/p6c3nDP5eDaR1jWw8

Anketą galima užpildyti iki birželio 27 d. (imtinai).