44.200.86.95
Rezultatai
Neradote atsakymo?

Prisijunk prie diskusijų apie Europos ateitį!

Data
2021-12-02

Prisijunk prie diskusijų apie Europos ateitį!

Europos Parlamento politinė grupė Renew Europe kartu su organizacija Democratic Society kviečia dalyvauti diskusijų serijoje, vyksiančioje 25 ES valstybėse narėse.

Diskusijų tikslas – surinkti nuomones iš visos Europos. 2021 m. pabaigoje ir 2022 m. pradžioje tuo pačiu metu visoje Europoje organizuojama per 80 diskusijų apie pagrindinius ES iššūkius. 2022 m. vasarį vyks plenarinė sesija, kuri apibendrins piliečių prioritetus iš visos Europos, ir įtrauks juos į Europos ateities konferencijos darbotvarkę.

Piliečių diskusijos vyks trimis etapais. Iš atrankoje dalyvaujančių pretendentų bus atrinktos nedidelės dalyvių grupeles, plačiai atstovaujančias Europos gyventojus ir iš principo atitinkančios pagrindines Renew Europe vertybes. Taip pat bus siekiama kuo geriau reprezentuoti skirtingo amžiaus, lyties ir išsilavinimo grupes. Kiekvieną diskusiją ves patyrę moderatoriai.

Preliminari programa
  1. Nuotolinės diskusijos gruodžio 7 ir 9 d. (poros valandų trukmės vakarinės sesijos.
  2. Gyva diskusija Vilniuje sausio 15 d. (visos dienos sesija)
  3. Gyva diskusija (atrinkti du atstovai iš kiekvienos valstybės) Strasbūre 2022 m. vasario 12 ir 13 d. (dviejų dienų sesija)
Pastabos:
  • Kelionių ir nakvynės išlaidos dalyviams bus apmokėtos.
  • 1 ir 2 etape diskusijos vyks lietuvių kalba. 3 etape bus organizuojamas vertimas.

Pretenduoti dalyvauti diskusijose gali visi ES valstybių-narių gyventojai. Nereikia daug išmanyti apie ES – bus telkiamasi į iššūkius, svarbius būtent Tau.

Jei nori dalyvauti atrankoje, užpildyk registracijos anketą. Atrinkti dalyviai bus informuoti iki diskusijų pradžios.

Daugiau informacijos apie diskusijas rasi čia.