100.26.176.111
Rezultatai
Neradote atsakymo?
Autorius
Atviros Lietuvos fondas
Data
2023-10-24

Prisijunk prie Atviros Lietuvos fondo klubo

Autorius
Atviros Lietuvos fondas
Data
2023-10-24

Prisijunk prie Atviros Lietuvos fondo klubo

Magistrantūros, doktorantūros studijų studentus bei demokratijos padėtimi bei iššūkiais, pilietinės bei atviros visuomenės klausimais besidominčius žmones kviečiame prisijungti prie Atviros Lietuvos fondo buriamo klubo.

Kviečiame jungtis prie dinamiškos bendruomenės, kurią vienija atviresnės, įtraukesnės ir demokratijos principais grįstos visuomenės vizija, bei prisidėti prie teigiamų pilietinės visuomenės pokyčių Lietuvoje ir už jos ribų.

Registracijos nuorodą rasi čia.

Būsimiems Atviros Lietuvos fondo klubo nariams siūlome:

  • Bendradarbiavimo ir bendrystės tinklą: susitiksite su bendraminčiais, mentoriais, ALF įgyvendinamų projektų dalyviais, nacionaliniais, tarptautiniais ekspertais bei įvairių organizacijų atstovais.
  • Finansinę paramą: jei turite idėjų ir iniciatyvų, skatinančių visuomenės atvirumą, įtrauktį ir demokratiją, bei norėtumėt jas įgyvendinti, padėsime surasti finansinę paramą, rengti projektų paraiškas ir pan.
  • Profesines žinias: kviesime dalyvauti nacionalinėse bei tarptautinėse diskusijose, konferencijose, mokymuose, atstovaujant ALF ir tobulinant savo turimas žinias ir įgūdžius.

ALF jaunųjų intelektualų klubo nariai įsipareigos:

  • laikytis atviros visuomenės principų bei kitų vertybių, kuriomis ALF vadovaujasi savo veikloje: lygiateisiškumo užtikrinimo, solidarumo skatinimo bei pilietinio ir demokratinio dalyvavimo;
  • laikytis susitarimų, dalyvauti pasirinktose mokymuose, susitikimuose, konferencijose;
  • pagal susitarimą, rašyti taikomuosius straipsnius, esė, prisidėti prie tyrimo, analizių rengimo;
  • esant galimybei, prisidėti prie ALF organizuojamų diskusijų, seminarų organizavimo.

Prisijunkite prie mūsų pirmajame susitikime!

Norinčius prisijungti prie ALF jaunųjų intelektualų klubo kviečiame atsakyti į kelis klausimus apie save ir pateikti savo kontaktinę informaciją ČIA bei dalyvauti pirmajame susitikime, kuriame sužinosite daugiau apie ALF, mūsų klubo viziją, įsitraukimo galimybes bei gausite atsakymus į jums rūpimus klausimas. Susitikimas vyks spalio 26 d., 18.00 val. ALF namuose (Didžioji g. 5, Vilnius).

Daugiau apie ALF veiklą skaitykite čia.

Turite papildomų klausimų? Kviečiame kreiptis į ALF projektų vadovę Sandrą Gaučiūtę (el.p. sandra.gauciute@olf.lt)