3.215.186.30
Rezultatai
Neradote atsakymo?

Prie „DofE“ programos jau galima prisijungti virtualiai

Data
2021-10-21

Prie „DofE“ programos jau galima prisijungti virtualiai

The Duke of Edinburgh’s International Award (DofE) – išskirtinė programa jaunimui nuo 14 iki 24 metų. Dalyvaudamas DofE apdovanojimuose tu ne tik aktyviai leisi laisvalaikį ir tobulėsi kaip asmenybė, bet išplėsi komforto zoną leisdamasis į nepamirštamus nuotykius gamtoje.

DofE programoje jaunuoliai turi vykdyti keturias pasirinktas veiklas: lavinti įgūdžius, užsiimti aktyvia sportine veikla, teikti paslaugas bendruomenei ir eiti į žygį gamtoje.

Yra trys skirtingi programos lygiai: bronzos, sidabro ir aukso.

Bronzos lygis – ne trumpiau nei 6 mėn.

Sidabro lygis – ne trumpiau nei 6 mėn. jau turintiems bronzos ženklelį, kitiems – ne trumpiau nei 12 mėn.

Aukso lygis – ne trumpiau nei 12 mėn. jau turintiems sidabro ženklelį, kitiems – ne trumpiau nei 18 mėn.

Siekiant kiekvieno lygio, reikia susimokėti dalyvio mokestį, kuris svyruoja nuo 29 iki 73 Eur.

Kaip prisijungti?

Jei nori dalyvauti programoje, įprastai reikia susisiekti su artimiausia DofE apdovanojimus vykdančia organizacija, tačiau, jeigu tavo aplinkoje nėra tokių organizacijų, pasinaudok puikia galimybe – dalyvauk DofE programoje virtualiu būdu – konsultuokis su asmeniniu mentoriumi ir tobulėk siekdamas savo tikslų!

Mentoriais bus įvairių sričių profesionalai, apsisprendę savanoriškai skirti laiko ir taip prisidėti prie jaunimo asmeninio tobulėjimo.

Bendravimo būdą aptarsite su mentoriumi. Pasirinksite abiem tinkamiausią būdą – telefonu, Zoom, Messenger, WhatsApp ar pan. Susitiksite pagal poreikį, bet ne mažiau nei 1 kartą per mėnesį po 1 val.

Norėdamas pradėti savo kelionė su asmeniniu mentoriumi, iki spalio 24 d. užpildyk anketą.