44.200.86.95
Rezultatai
Neradote atsakymo?
Data
2023-10-04

Prasidėjo registracija į „DiscoverEU“ programą!

Data
2023-10-04

Prasidėjo registracija į „DiscoverEU“ programą!

Europos Komisija kviečia 18 metų jaunuolius iš visų „Erasmus+“ programos šalių dalyvauti konkurse ir laimėti nemokamą kelionę traukiniais po pasirinktas Europos šalis.

Atrankų etapas vyks nuo 2023 m. spalio 4 d. 12.00 val. (vidurdienis Briuselio laiku) iki 2023 m. spalio 18 d. 12.00 val. (vidurdienis Briuselio laiku). Mygtukas „Pateikite paraišką“ šiame puslapyje atsiras tą dieną, kai prasidės kitas etapas.

Jeigu būsi atrinktas, galėsi vykti į ne trumpesnę kaip 1 dienos ir ne ilgesnę kaip 30 dienų kelionę laikotarpiu nuo 2024 m. kovo 1 d. iki 2025 m. gegužės 31 d.

Dalyvauti gali jaunuoliai, kurie:

  • yra gimę laikotarpiu nuo 2005 m. sausio 1 d. (imtinai) iki 2005 m. gruodžio 31 d. (imtinai);
  • pildydami internetinę paraiškos formą teisingai nurodo asmens tapatybės kortelės, paso arba leidimo gyventi šalyje kortelės numerį;
  • yra vienos iš toliau nurodytų šalių piliečiai arba gyventojai*:
    • vienos iš Europos Sąjungos valstybių narių, įskaitant užjūrio šalis ir teritorijas (UŠT), arba
    • vienos iš programos „Erasmus+“ asocijuotųjų trečiųjų valstybių – Islandijos, Lichtenšteino, Norvegijos, Serbijos, Šiaurės Makedonijos arba Turkijos.

Be to, gali keliauti ir su draugais. Gali pakviesti prisijungti dar iki 4 draugus, su sąlyga, kad jie visi atitinka pirmiau išdėstytas sąlygas. Tam, kad pateiktų savo paraišką, jie turės naudoti tavo paraiškos kodą. Taip pat gali savo kelionės planus derinti su kitais „DiscoverEU“ keliautojais! Šiam tikslui pravers „DiscoverEU“ grupė, kur savo kelionės planus galėsi derinti su kitais atrinktais dalyviais.

Atrankos etapui pasibaigus, loterijos būdu bus atrenkami dalyviai, kurie gaus nemokamus kelionės bilietus. Atrinktieji dalyviai apie rezultatus informuojami el.paštu.