100.26.176.111
Rezultatai
Neradote atsakymo?
Data
2023-08-14
Žymės
Šaltinis

Pokalbių ciklas „Knyga ir kava“

Data
2023-08-14

Pokalbių ciklas „Knyga ir kava“

Istorijų namai ir Lietuvos leidėjų asociacija pristato pokalbių ciklą „Knyga ir kava“. Rašytojai, knygų dailininkai, istorikai, literatūros kritikai ir leidėjai vilniečius ir miesto svečius kviečia diskutuoti – kaip šiuolaikinė literatūra kalba apie dalykus, svarbius žmonėms, gyvenusiems ir prieš tūkstančius metų, o ką iš knygų galime sužinoti apie mūsų dabar pasirenkamą gyvenimo kelią, profesijas, pomėgius, miestus?

Šie susitikimai – proga išsijungti mobiliuosius telefonus ir gamtos bei istorinės teritorijos apsuptyje paklausyti diskusijų ir pabendrauti prie kavos puodelio, kurį visiems pageidaujantiems pasiūlys Istorijų namuose įsikūrusi kavinė „Eskedar Coffee“.

Susitikimai vyks ketvirtadieniais 18 val. Istorijų namų kieme (T. Kosciuškos g. 3, Vilnius). Esant nepalankioms oro sąlygoms, renginiai iš kiemo terasos persikels į Istorijų namų vidų – edukacinę salę arba kavinę.

Dalyvavimas nemokamas! Išankstinė registracija nereikalinga.

PROGRAMA

  • Rugpjūčio 17 d. 18 val. Vilnius žydų ir lenkų akimis – Israelio Coheno „Vilna“ ir Ludwiko Czarkowskio „Vilnius 1867-1875: atsiminimai“
  • Rugpjūčio 24 d. 18 val. Muzikantai knygose – Bobo Dylano autobiografija ir Leonardo Coheno biografija

Daugiau informacijos rasite čia.

Žymės
Šaltinis