44.192.115.114
Rezultatai
Neradote atsakymo?
Data
2023-06-09

Paskelbta jaunųjų žurnalistų atranka

Data
2023-06-09

Paskelbta jaunųjų žurnalistų atranka

Skelbiame atranką į jaunųjų žurnalistų komandą, kur galėsi išbandyti žurnalisto karjerą ir susipažinti su žurnalistinio darbo subtilybėmis.

APIE PROGRAMĄ

„Žinau viską“ jaunųjų žurnalistų programa suburia jaunus žmones, kurie domisi žurnalistika, rašymu, fotografavimu ar kitokiu kokybiško turinio kūrimu. Programa suteikia progą įgyti naujų žinių apie žurnalistiką, tobulinti savo gebėjimus bei tapti bendruomenės dalimi. Prisijungimas prie „Žinau viską“ jaunųjų žurnalistų tinklo gali tapti puikiu pirmuoju žingsniu svajonių karjeros link ar puikia savirealizacijos proga.

Veikla tinkle yra grindžiama savanorystės pagrindu (t. y. neapmokama ir kitaip neatlygintina). Tačiau iš čia gali pasiimti labai daug žinių ir patirčių. „Žinau viską“ jaunųjų žurnalistų komandoje vadovaujamasi principu „kiek duodi – tiek gauni“.

Visgi, iš tavęs tikimės bent 3 publikacijų per 6 mėn., aktyvaus įsitraukimo į veiklas, dalyvavimo susitikimuose.

PROGRAMOS PRIVALUMAI
  1. Jaunųjų žurnalistų darbai bus publikuojami didžiausiame puslapyje jaunimui žinauviską.lt. Aktyviausiųjų žurnalistų darbai gali būti publikuojami ir nacionaliniuose portaluose.
  2. Labiausiai motyvuoti jaunieji žurnalistai turės galimybę prisidėti prie kasmetinio „Žinau viską“ žurnalo leidybos.
  3. Programos dalyviams suteikiamos išskirtinės galimybės dalyvauti tarptautiniuose renginiuose ir mokymuose.
  4. Su kiekvienu jaunuoju žurnalistu dirbama individuliai, tačiau bent porą kartų metuose vyksta bendri tinklo narių susitikimai ir mokymai.
  5. Dalyvavimas programos veiklose nieko nekainuoja!
KAS GALI PRISIJUNGTI

„Žinau viską“ jaunųjų žurnalistų komandoje laukiame 14–29 m. amžiaus žmonių iš įvairiausių Lietuvos ir pasaulio kampelių. Visai nesvarbu, kur tu gyveni, jei turi gerą interneto ryšį, gali tapti mūsų komandos dalimi.

REGISTRACIJA

Registracijos formą galima pildyti iki birželio 21 d. (imtinai). Tiek su atrinktais, tiek neatrinktais kandidatais bus susisiekta pasibaigus atrankai.

Kilus klausimų, kreipkitės el. paštu: redaktorius@eurodesk.lt