3.230.143.213
Rezultatai
Neradote atsakymo?

Pasiūlyk savo idėją diskusijų festivaliui „Būtent!“

Data
2022-04-21

Pasiūlyk savo idėją diskusijų festivaliui „Būtent!“

Diskusijų festivalio „Būtent!“ komanda kviečia siūlyti savo diskusijų idėjas, kuriomis bus diskutuojama rugsėjo 2–3 Birštone vyksiančio renginio metu.

Kiekviena festivalio programai pasiūlyta diskusija turi atitikti šiuos pagrindinius reikalavimus:
  • Siūloma diskusija ir jos tema gali būti atskleidžiama surengiant diskusiją, pranešimą, pasirodymą, spektaklį ar pasitelkiant kitą festivaliui tinkamą formą.
  • Diskusijos tema turi būti aktuali Lietuvos valstybei ir jos gerovės raidai.
  • Diskusijos / renginio metu negali būti reklamuojamos konkrečios paslaugos, produktai ar jiems atstovaujantys prekės ženklai.
  • Didelis dėmesys turi būti skiriamas dalyvių (žiūrovų) įtraukimui sudarant galimybes gilintis į diskusijos temą, užduoti klausimus ir gauti į juos atsakymus.
  • Privalo būti užtikrintas sklandus moderavimas siekiant kuo efektyvesnės diskusijos tarp jos dalyvių ir kitų festivalio lankytojų.
  • Pasirinkus temos pristatymo formatą, būtina užtikrinti kuo skirtingesnių požiūrių, ideologijų, sektorių, lyčių atstovų dalyvavimą siekiant kuo platesnio pasiūlytos temos išpildymo.

Siūlyti diskusijas gali fiziniai asmenys, valstybės bei savivaldybių institucijos ir įmonės, švietimo, mokslo bei ugdymo įstaigos, verslo įmonės, asociacijos, NVO ir kitos organizacijos ar įstaigos.

Teikti savo pasiūlymus galima iki gegužės 20 d. užpildant anketą ir siunčiant ją el. pašto adresu info@diskusijufestivalis.lt.

Daugiau informacijos apie diskusijų festivalį „Būtent!“ ir galimus diskusijų pasiūlymus rasi čia.