100.28.132.102
Rezultatai
Neradote atsakymo?
Data
2023-06-26
Žymės

Paroda „Gyslomis besiranganti organika ir sluoksniuotas istorijos kratinys“

Data
2023-06-26

Paroda „Gyslomis besiranganti organika ir sluoksniuotas istorijos kratinys“

Birželio 28–liepos 10 dienomis Kauno kino centre „Romuva“ bus eksponuojama Viktorijos Eizentaitės darbų paroda „Gyslomis besiranganti organika ir sluoksniuotas istorijos kratinys“.

Kūrėja pristato savo parodą: „Kad ir kaip bandyčiau išsiskirti su istorija, ji grįžta į vaizduotę kaip parazituojantis kirbėjimas. Net nepajaučiu, kaip į darbus įsisuka mirusių dailininkų technikos, visa, kas buvo sugniaužia, tai kas yra ir kas gali būti. Istorija jau išsisluoksniavo ir persidengė tokia begale būdų. Liko tik stebeilyti į juos, praplėšti, savanaudiškai pasiimti, kas įdomu, ir vėl palaidoti. Galbūt palaidojus išeis užmiršti, galbūt taps bent šiek tiek lengviau atsakyti į klausimą – kokiems velniams kurti daugiau, kai tiek jau buvo prikurta?

Organiškų junginių gyslotumas – augalų šaknų persipynimas, žmonių gyvenimų persipynimas nieko nestebina. Bet organikos gyslotumą galima plėsti ir ten, kur gyvybės nėra. Per tūkstančius mylių nutiesti keliai, elektros laidai ir geležinkeliai sudaro pulsuojantį arterijų tinklą. Pasaulis atsiveria, o atsivėręs jis yra išraižytas venų.“

Parodą apžiūrėti galite Kauno kino centro „Romuva“ darbo laiku.