44.222.189.51
Rezultatai
Neradote atsakymo?

Nuotolinė Europos pinigų viktorina

Data
2022-02-22

Nuotolinė Europos pinigų viktorina

Kovo 10 d. Lietuvos bankų asociacija (LBA) ir „Lietuvos Junior Achievement“ kviečia jaunuolius iš visos Lietuvos išbandyti savo jėgas viename didžiausių Europos finansinio raštingumo konkursų – nuotolinėje Europos pinigų viktorinoje.

Viktorinos tiesioginės transliacijos metu kompiuterio ekrane dalyviams pateikiama 15 viktorinos klausimų, į kuriuos reikia atsakyti kuo greičiau. Rezultatai apskaičiuojami ir tiesiogiai parodomi iškart. Tai leidžia matyti, kuriems dalyviams apie asmeninį biudžetą, jo planavimą, skolinimąsi, saugumą ir kitas finansines temas atsakinėti sekasi geriausiai.

Nacionaliniame finale geriausiai pasirodžiusiai ir daugiausiai taškų surinkusiai  komandai atiteks LBA įsteigti prizai. Apdovanojimai taip pat laukia ir kitų prizinių vietų laimėtojų – antrosios ir trečiosios vietos bei dar trijų komandų, kurios bus išrinktos burtų keliu.

Konkurse galima dalyvauti individualiai arba porose. Viktorinoje gali dalyvauti visi 13–15 metų amžiaus moksleiviai.

Mokinių komandos, klasės ir jų mokytojai, norintieji dalyvauti nacionaliniame Europos viktorinos ture, kviečiami registruotis el. paštu info@europeanmoneyquiz.lt arba užpildyti registracijos formą iki 2022 m. vasario 25 d. 17:00 val.

Daugiau informacijos apie konkursą – www.europeanmoneyquiz.lt