44.200.86.95
Rezultatai
Neradote atsakymo?

Nominuok labiausiai jaunimui nusipelniusius asmenis, organizacijas ir iniciatyvas!

Data
2022-03-21

Nominuok labiausiai jaunimui nusipelniusius asmenis, organizacijas ir iniciatyvas!

Lietuvos jaunimo organizacijų taryba (LiJOT) Lietuvos jaunimo metų ir savo 30-mečio proga kviečia nominuoti labiausiai pasižymėjusius ir didžiausią pėdsaką jaunimui palikusius asmenis, organizacijas, iniciatyvas.

Nominacijos:
  1. Labiausiai jaunimui nusipelnęs žmogus ar organizacija. Šia nominacija išreiškiama padėka žmogui ar organizacijai, kuri supranta jaunimo politikos situaciją Lietuvoje, jaunimo organizacijų svarbą mūsų visuomenėje. Bendradarbiauja spręsdama aktualius klausimus, palaiko ir skatina jaunų žmonių idėjas, siekia didinti jų galią bei kurti palankesnes sąlygas.
  2. Jaunasis Lietuvos lyderis. Šia nominacija pagerbiamas žmogus, kuris aktyviai veikė jaunimo politikoje ir / ar jaunimo organizacijose, prisidėjo prie pokyčių sprendimuose, susijusiuose su jaunimo politika bei rodė lyderio pavyzdį siekiant, kad jaunų žmonių balsas būtų išgirstas, o jaunimui aktualūs klausimai – įgyvendinti.
  3. Pokytis jaunimo politikoje. Šia nominacija įvertinamas žmogus, organizacija ar iniciatyva, per šiuos 30 metų sukūrusi reikšmingiausią ir didžiausią teigiamą rezultatą atnešusį pokytį jaunimo politikoje.
  4. Jaunasis kultūros ambasadorius. Šia nominacija padėkojama per šiuos 30 LiJOT metų esamam ar buvusiam jaunam žmogui, kuris savo darbais skleidė ir populiarino kultūrą bei jos idėjas Lietuvoje.

Kandidatus pagal skelbiamas nominacijas galima siūlyti el. paštu lijot@lijot.lt, registruotu paštu arba atnešti į LiJOT biurą (Didžioji g. 8–5, Vilnius). Kandidatų teikimas nominacijoms ir jų pagrindimas (3–4 sakiniai) raštu turi būti pateikti iki balandžio 8 d. (jei siunčiama paštu, pašto išsiuntimo žyma turi būti ne vėlesnė nei balandžio 8 d.). Jeigu yra galimybė, pridėk ir nominanto nuotrauką.

Iš pateiktų kandidatų geriausius LiJOT narės organizacijos išrinks 55-osios LiJOT Asamblėjos metu.

Tradiciškai asmenys, labiausiai nusipelnę jaunimui ir jaunimo organizacijos, metų jaunimo įvykiai, renginiai, projektai bei labiausiai pasižymėję jaunimo lyderiai būdavo apdovanojami LiJOT Padėkos vakaro metu. Tačiau šiais metais geriausiems bus dėkojama LiJOT 30-mečio šventiniame renginyje, kuris vyks rugsėjo 23 d. Vilniuje.

Kilus klausimų, kviečiame kreiptis el. paštu lijot@lijot.lt arba telefonu +370 659 55153.