3.236.83.14
Rezultatai
Neradote atsakymo?
Data
2022-10-19
Šaltinis

Nepatogus kinas: „Tik gyvuliai“ + pokalbis apie aktyvizmą su Gabriele Vaitkevičiūte

Data
2022-10-19

Nepatogus kinas: „Tik gyvuliai“ + pokalbis apie aktyvizmą su Gabriele Vaitkevičiūte

Socialinė atsakomybė tampa madinga, tačiau ar profilio nuotraukos rėmelio ir parašų peticijose – pakanka? O gal turime padaryti šiek tiek daugiau?

„Nepatogus kinas“ kviečia apie aktyvizmą pasikalbėti daug plačiau ir padaryti daug daugiau. Gabrielė Vaitkevičiūtė – organizacijos, kovojančios už Lietuvoje kenčiančių gyvūnų likimus „Tušti narvai“ įkūrėja. Spalio 22 d., MO muziejuje, įkvepiančioje kalboje ji papasakos apie savo asmeninį aktyvistės kelią, iššūkius ir laimėjimus. Renginio trukmė – 2 val.

Registracijos nuorodą rasite čia.

Apie filmą:

Jauni aktyvistai nelegaliai braunasi į ūkius, laisvina įkalintus gyvūnus bei rodo pasauliui žiaurias jų laikymo sąlygas. Tačiau laikui bėgant trys merginos ima sukti skirtingais keliais. Viena jų ir toliau tęsia partizanines teisingumo paieškas, bet pusę laiko jau privalo skirti vaikščiojimui po teismus. Kita mergina nelegalius metodus keičia politiniu aktyvizmu. O trečioji kuria šį filmą. Juosta, pasakojanti ne vien apie gyvūnų teises, bet ir apie tai, ar įmanoma (ir ar verta) maištauti XXI amžiuje.

Daugiau informacijos rasite čia.