3.239.11.178
Rezultatai
Neradote atsakymo?

Nemokami kursai pasiruošimui abitūros egzaminams

Data
2021-02-26

Nemokami kursai pasiruošimui abitūros egzaminams

Abitūros egzaminai nenumaldomai artėja, bet tu vis dar nepasiruošęs? Gera žinia ta, kad dar gali spėti pasiruošti! Vytauto Didžiojo universitetas organizuoja nuotolinius kursus abiturientams, kurie padės kokybiškai pasirengti valstybiniams brandos egzaminams ir stojimui į universitetą. Diskutuok apie karantininį stresą, užpildyk spragas, analizuok bei rask paramą, atramą ir bendraminčius!

Parengiamieji kursai abiturientams prasidės kovo 15 d. ir tęsis iki gegužės mėnesio pagal pateiktą konsultacijų tinklelį: https://bit.ly/3avAxdk

Kursai vyks VDU nuotolinių studijų interaktyvioje platformoje, kurioje kiekvieną savaitę bus gilinamasi į skirtingo dalyko specifiką. Su abiturientais dirbs vieni geriausių savo sričių ekspertai, kurie pateiks gaires, į ką svarbu atkreipti dėmesį ruošiantis brandos egzaminams bei siekiant geriausių rezultatų, taip pat pateiks užduočių sprendimo pavyzdžių ir atsakys į abiturientų užduodamus klausimus.

Atsižvelgdami į dabartinę situaciją ir abiturientų išreikštą poreikį, šiais metais VDU dėstytojai parengė paskaitų ciklą, kurio metu suteiks žinių ir patarimų šiais klausimais: kaip įveikti stresą, kaip lavinti atmintį ir susidoroti su dideliais informacijos srautais, kaip priimti sprendimą dėl ateities studijų ir pan.

REGISTRACIJA: vietų skaičius ribotas, todėl registracija būtina. Užsiregistravę asmenys apie prisijungimą prie nuotolinių konsultacijų bus informuoti elektroniniu paštu, kurį nurodys registracijos anketoje.

Registracija į kiekvienos savaitės parengiamuosius kursus bus vykdoma atskirai.

STOJAMŲJŲ EGZAMINŲ KONSULTACIJOS:

Taip pat VDU Menų fakultetas, VDU Muzikos akademija, VDU Švietimo akademija kvies dalyvauti nuotolinėse konsultacijose, stojantiems į Atlikimo meną, Naujųjų medijų meną, Muzikos produkciją, Muzikos pedagogiką, Šiokio pedagogiką ir Dailės pedagogiką.

KARJEROS KONSULTACIJOS:

VDU Karjeros centras kviečia dalyvauti nuotoliniu būdu teikiamose karjeros konsultacijose moksleiviams. Nuotolinės konsultacijos metu galime kalbėti visais rūpimais karjeros klausimais apie savęs pažinimą, savęs įvertinimą, stipriąsias bei tobulintinas puses, norus bei galimybes.

Į individualias nuotolines konsultacijas registruokitės el. paštu: daiva.pugeviciene@vdu.lt .

Daugiau informacijos apie nuotolinius kursus, grafikus rasi čia.