„Moksleiviai – į Vyriausybę“ grįžta!
„Moksleiviai – į Vyriausybę“ grįžta – kviečiame rinktis jau į XVIII moksleivių ministrų kabinetą! Registruokis, dalyvauk ir pasirink, kaip sprendimus priimtum tu!
Šiais metais projektas vyks rugpjūčio 17-21 d., Vilniuje, o moksleivius registruotis kviečiame iki birželio 21 d.
Registracijos anketą galima rasti čia. Projekte gali dalyvauti 11-tą arba 12-tą klasę šiais metais baigiantys moksleiviai. Projekto dalyvių nakvyne, maitinimu ir transportu Vilniaus mieste pasirūpins organizatoriai.
Dalyviai lankysis Vyriausybės kanceliarijoje ir ministerijose, susitiks su ministrais, jų politinėmis komandomis, valstybės tarnautojais, specialistais bei pareigūnais. Šį kartą iniciatyva bus skirta sprendimų priėmimo procesų tyrinėjimui. Dalyviai bus kviečiami tapti įžvalgiais tyrėjais – stebėti, analizuoti ir įvairiais būdais dokumentuoti savo patirtis bei ieškoti atsakymų į klausimą: kaip sudėtingus sprendimus priimtų jie patys.
Pildyk anketą ir lauk atsakymo – į projektą pakviesime 30 moksleivių. Su visais užsiregistravusiais moksleiviais bus susisiekti asmeniškai el. paštu.
Daugiau informacijos čia.