100.26.176.111
Rezultatai
Neradote atsakymo?
Autorius
„Gelbėkit vaikus“
Data
2024-04-04

Moksleivi, dalyvauk ES apklausoje apie demokratiją

Autorius
„Gelbėkit vaikus“
Data
2024-04-04

Moksleivi, dalyvauk ES apklausoje apie demokratiją

Visuomeninė organizacija „Gelbėkit vaikus“ bendradarbiauja su Europos Komisija, Europos Parlamentu, vaikų teisių gynimo organizacijomis ir pačiais vaikais, siekiant tobulinti ES Vaikų Dalyvavimo Platformą (toliau – Platforma). Platforma siekia užtikrinti, kad vaikų balsas visoje Europoje būtų išgirstas ir į jį būtų atsižvelgiama formuojant politiką, kuri daro poveikį jų gyvenimui.

Daugiau informacijos apie Platformą galite rasti čia.

Šiuo metu vyksta antrasis konsultacijų su vaikais etapas Platformoje – juo siekiama sužinoti jų nuomonę apie įvairius dalyvavimo demokratijoje būdus ir apie tai, kaip vaikai gali daryti pokyčius ir poveikį ES veikloje. Džiaugiamės galėdami pasidalinti, kad vaikai visoje Europoje jau dalijasi savo idėjomis apklausų, interviu ir diskusijų grupių metu. Tad kviečiame visus iki 17 metų amžiaus dalyvauti ir išreikšti savo nuomonę bei pasidalinti idėjomis Jums svarbiais klausimais!

Internetinę apklausą rasi čia.

Vaikų atsakymai apklausoje yra labai vertingi ir padės ES geriau suprasti vaikų požiūrį. Dalyvavimui apklausoje nereikia jokio pasiruošimo ir gali ją pildyti patogiu metu iki š. m. balandžio mėn. 19 dienos.