44.210.151.5
Rezultatai
Neradote atsakymo?
Data
2023-04-28

Kūrybinio rašymo dirbtuvės

Data
2023-04-28

Kūrybinio rašymo dirbtuvės

Pempininkų biblioteka, Klaipėdos miesto savivaldybės I. Kanto viešoji biblioteka ir Jaunimo biblioteka kviečia prisijungti prie naujos iniciatyvos – kūrybinio rašymo dirbtuvių su bibliotekos edukatore Dora Žibaite!

  • Išankstinės rašymo patirties nereikia, susitiksime būtent tam, kad rašytume drauge.
  • Susitikimas skirtas rašytojo blokui sugriauti ir vaizduotei išjudinti – bandysime mąstyti kūrybiškai, leisti mintims plaukti be cenzūros ir tiesiog atpalaiduoti protą, išsilaisvinti iš vidinio kritiko gniaužtų, kuris, žinoma, padeda siekti tobulybės, tačiau kartais užgniaužia kūrybinę jėgą.
  • Viso vyks septyni susitikimai, po vieną kas mėnesį, per kuriuos ne tik improvizuosime rašydami, bet ir bandysime kurti siužetą, veikėjus, charakterius, atmosferą. Nesieksime vienas kito kritikuoti (nebent jei dalyviai patys pageidautų išgirsti kitų nuomonę), labiau rašysime ir dalinsimės parašytais tekstais, kurių per šias dirbtuves tikrai atsiras.
  • Susitikimai bus ne teoriniai, o praktiniai – juose bus svarbu tiesiog rašyti, kartu kurti, vienas kitą palaikyti, paskatinti ir diskutuoti, o bibliotekos edukatorė Dora bus pasiruošusi jums padėti einant šiuo keliu!
  • Susitikimai yra iš renginių ciklo „Skaitytojai, kurie rašo“, taigi taip pat galite prisijungti prie knygų klubo „Paraštėse“, kuriame diskutuosime apie jums patinkančias knygas. O kartą per mėnesį bibliotekoje vyksta lietuviškų knygų pristatymai su jų autoriais.

Dirbtuvės vyks balandžio 29 d., Pempininkų bibliotekoje, Klaipėdoje.

Daugiau informacijos rasite čia.