3.233.232.160
Rezultatai
Neradote atsakymo?
Data
2023-05-16

Konferencija „Jaunimo sostinė 2023“

Data
2023-05-16

Konferencija „Jaunimo sostinė 2023“

Lietuvos jaunimo sostinė 2023 – Marijampolė, metams įpusėjus kviečia į nacionalinę darbo su jaunimu ir jaunimo politikos konferenciją.

Gegužės 24 d. 10 val. Mercure viešbutyje (Basanavičiaus a. 8, Marijampolė) dalyvauti kviečiamas jaunimas, jaunimo darbuotojai bei su jaunimu dirbantys, jaunimo reikalų koordinatoriai, savivaldybių atstovai ir visi, kuriems įdomi jaunimo politika ir veiklos.

Konferencijos metu diskutuosime apie tai, ką Marijampolei duoda jaunimo sostinės titulas, ieškosime atsakymų, kaip stiprinti jaunimo politikos situaciją regionuose. Išgirsime, kuo gali pasidžiaugti šių metų Europos jaunimo sostinė – Lublinas. Taip pat turėsime galimybę susipažinti su gerosiomis darbo su jaunimu patirtimis iš Andalūzijos Ispanijoje. Išgirsime, kokias galimybes jaunimui suteikia Erasmus+ programa, ir kokie yra jaunų žmonių įspūdžiai, pasinaudojus jomis. Galiausiai, prisiminsime, kad aktyviai veikiant yra svarbu išlaikyti pasitikėjimą savimi bei suvokti, kas mus motyvuoja įsitraukti į veiklas.

Renginio metu taip pat galėsite pasidaryti neribotą kiekį nuotraukų iš fotobūdelės, išsiųsti atvirlaiškį su linkėjimais iš jaunimo sostinės bei išgirsti Emilio Jokūbo stand-up pasirodymą.

Registracija vyksta iki gegužės 23 d. Registracijos nuorodą rasite čia.