44.222.189.51
Rezultatai
Neradote atsakymo?

Klausykis tarptautinių savanorių kuriamos tinklalaidės!

Data
2021-03-24

Klausykis tarptautinių savanorių kuriamos tinklalaidės!

COVID-19 tapo iššūkiu mums visiems – pandemija palietė visas amžiaus grupes, o ypač jaunus žmones. Remiantis naujausių tyrimų duomenimis („Human Study Center“, „Baltic Surveys“, 2020 m.) pirmasis karantinas labiausiai neigiamai paveikė būtent 18–29 metų žmones. Deja, išvados parodė, kad jaunų žmonių streso, nerimo bei pykčio lygiai buvo žymiai aukštesni nei vidutinio amžiaus suaugusiųjų ir senjorų.

Tačiau gyvenimo išmintis sako, kad neparagavus negandų, klestėjimas nebūtų toks laukiamas. Kažkur giliai viduje tikime, kad vieną dieną šis karantino traukinys pasieks savo paskutiniąją stotelę, bet ką darysime šiandien? Ribota laisvė, kuri tapo šių dienų Y ir Z kartų išbandymu, privertė jaunus žmones ieškoti naujų resursų ir būdų kaip prisitaikyti prie naujos realybės. Supratome, kad gyvenimas nesustoja, todėl keliame klausimą jauniems žmonėms – kaip jums, Y ir Z kartos atstovams, sekasi judėti toliau naujoje realybėje?

Norėtum išgirsti tikrų istorijų? Gargždų ir Telšių jaunimo centrų Europos solidarumo korpuso savanoriai nusprendė priimti iššūkį ir, nepaisant visų COVID-19 apribojimų, atvyko į Lietuvą, kad padarytų pasaulį geresne vieta būti. Pristatome naują tinklalaidę, kurioje Gruzijos, Albanijos, Turkijos ir Vokietijos savanoriai dalijasi savo istorijomis ir įspūdžiais apie gyvenimą Lietuvoje, kultūrinius skirtumus ir savanorišką veiklą COVID-19 metu.

Ir dar primename, kad ateina pavasaris! Tegul COVID-19 kliūtys nestabdo Tavo kūrybos! Jei jauti kad trūksta motyvacijos ir energijos veikti bei norisi pasisemti įkvėpimo – klausykis tarptautinių savanorių tinklalaidės!

Tinklalaidės klausyk čia (anglų k.):