44.221.70.232
Rezultatai
Neradote atsakymo?
Data
2023-04-21

Kinas po žvaigždėmis. Junior

Data
2023-04-21

Kinas po žvaigždėmis. Junior

Birželio 1–7 dienomis, Vilniaus Kalnų parko estrada virs milžiniška kino sale ir pakvies mokinius kartu su visa klase pažvelgti į kiną kitaip. Čia įsikurs „Kinas po žvaigždėmis. Junior“ – naujas dieninis kino po atviru dangumi festivalis mokyklinio amžiaus jaunimui.

Šio festivalio pirmtakas – „Kinas po žvaigždėmis“, skaičiuojantis jau antrą dešimtmetį ir vykstantis vasarą Valdovų rūmų kieme. Naujas festivalis, skirtas išskirtinai jauniems žiūrovams, 5–11 klasių mokiniams, taip pat pristatys ikoniškus, į kino istoriją savo vardą ryškiomis raidėmis įrašiusius kino kūrinius.

Į programą festivalio organizatoriai rikiuoja filmus, iki šių dienų įkvepiančius kino, meno ir populiariosios kultūros kūrėjus.

Siekiant suteikti daugiau konteksto ir erdvės refleksijai, visus festivalio seansus lydės „Youngblood“ kino mokyklos mokytojų vedama interaktyvi edukacinė programa.

Filmų programa – jau netrukus. Bilietus savo klasei ar mokyklai užsakyti galima el.paštu edu@pasaka.lt arba telefonu +37067287277.

Festivalį dalinai finansuoja Vilniaus miesto savivaldybė.

Festivalio partneriai: Vilniaus pilių valstybinio kultūrinio rezervato direkcija, kino mokykla „Youngblood“, LRT, žurnalas ŽMONĖS.

Daugiau informacijos rasite čia.