44.222.64.76
Rezultatai
Neradote atsakymo?

Jaunųjų žurnalistų stovykla studentams „Medijų akademija“

Data
2022-01-17

Jaunųjų žurnalistų stovykla studentams „Medijų akademija“

Studentai ar neseniai studijas baigę jaunuoliai yra kviečiami diskutuoti svarbiomis ir aktualiomis Europos Sąjungos temomis ir susipažinti su žurnalistinio darbo pagrindais jaunųjų žurnalistų stovykloje „Medijų akademija“.

Stovykla skirta ne tik susipažinti su žurnalistika, tačiau ir nagrinėti kiekvieno iš mūsų santykį su skaitmeninėmis technologijomis – ekspertai, mokslo ir verslo atstovai skaitys pranešimus ir dalinsis įžvalgomis apie šiuolaikines technologijas.

Nepasiklysti medijų pasaulyje ir dalyvių komandoms kurti video istorijas stovyklos metu padės moderatoriai – TV prodiuseris ir žurnalistas Domas Burkauskas ir TV montažo režisierius Edgaras Pečiukevičius. Susipažinti ir sklandžiai dirbti komandose padės mokymų fasilitatorė Agnė Rapalaitė.

Stovykla vyks virtualiai vasario mėn.

Programa:
  • vasario 1 d. neformalus susipažinimas virtualiame bare
  • vasario 4–6 d. virtualus įvadinis susitikimas
  • vasario 12 d. konsultacijos su moderatoriais
  • vasario 19 d. konsultacijos su moderatoriais
  • vasario 26 d. konsultacijos su moderatoriais (video istorijų užbaigimas ir pateikimas)
  • vasario 27 d. virtualus baigiamasis susitikimas (video istorijų pristatymai, profesionalų komentarai apie komandų darbus)

Trys geriausi „Medijų akademijos“ metu sukurti darbai, atitinkantys kokybės reikalavimus, bus skelbiami projekto partnerio 15min.lt puslapyje.

Dalyvavimas nemokamas.

Registruotis galima iki sausio 26 d. Atrinkti dalyviai bus informuoti sausio 28 d.