44.222.189.51
Rezultatai
Neradote atsakymo?
Data
2022-01-27

Jaunimo verslo inkubatorius – proga tavo veiklos pradžiai

Data
2022-01-27

Jaunimo verslo inkubatorius – proga tavo veiklos pradžiai

Ar svarstai apie savarankišką veiklą? O galbūt kuri verslo planą? Gana svajoti, metas imtis veiksmų!

Nuo šių metų vasario mėnesio prasidės projektas „Jaunimo verslo inkubatorius Pilaitėje”. Dalyvavimas nemokamas, kviečiame 14-29 m. jaunimą iš viso Vilniaus. Projektą sudaro 5 etapai:

  1. Mokymai jauno žmogaus sąmoningumui ugdyti. Pažinsime savo ir kitų asmenybes, puoselėsime kūrybiškumą ir ugdysime lyderio savybes, sužinosime daugiau apie finansus ir verslo rinką.
  2. Susitikimai, pažintys su verslais, išvykos. Aplankysime socialinius bei kitus verslus, kurie dalinsis savo patirtimi. Sužinosime, ko reikia veiklos pradžiai ir kaip įveikti dabartinius iššūkius.
  3. Veiklumo laboratorijos – simuliacijos mažose grupėse. Dirbdami mažose grupėse generuosime savo idėjas ir atliksime svarbiausius žingsnius veiklos pradžiai.
  4. Palydėjimas verslo keliu. Jaunimo verslo veikla bendruomenėje. Teikiamos paslaugos gyventojams. Realizuosime savo idėjas, vykdysime savarankišką veiklą. Vyks individualios ir grupinės verslo konsultacijos.
  5. Grįžtamasis ryšys. Analizuosime savo patirtį, sėkmes ir nesėkmes. Aptarsime veiklos tobulinimo ir plėtimo galimybes.

Projekto trukmė 2022 m. vasaris-gruodis.

Registracija ir daugiau informacijos: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe1mrAz76nvfwXg-slWkeHRIovpoEf_VfEnmDb2xMLklhik3Q/viewform?usp=pp_url

Projekto organizatoriai – atvira jaunimo erdvė „Kimaras„.

Projektą finansuoja – Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerija.