35.172.230.21
Rezultatai
Neradote atsakymo?

Jaunimo darbuotojai kviečiami mokytis apie edukacinius žaidimus

Data
2021-11-12

Jaunimo darbuotojai kviečiami mokytis apie edukacinius žaidimus

Vilniaus – besimokančio miesto komanda kviečia jaunimo darbuotojus, neformalaus ugdymo mokymo vadovus ir ugdytojus į mokymo kursus apie edukacinių žaidimų dizaino metodikos taikymą darbe su jaunais žmonėmis.

Mokymai bus skirti stiprinti jaunimo darbuotojų, neformalaus ugdymo mokymų vadovų bei ugdytojų kompetencijas naudoti žaidimų dizaino metodiką siekiant stiprinti jaunų žmonių dalyvavimą ir įtraukimą.

Kodėl verta dalyvauti?
  • Mokymų programos metu bus naudojama edukacinių žaidimų dizaino metodika, kuri yra įtraukianti ir patraukli ne tik jauniems žmonėms, bet ir su jais dirbantiems profesionalams;
  • Dalyviai patirs multifunkcinį mokymąsi (gyvi susitikimai, savarankiškas darbas, skaitmeniniai ir neskaitmeniniai mokymosi įrankiai, praktinis taikymas, darbas grupėje, konsultavimas) kuris padės atrasti geriausią būdą, kaip įsisavinti mokymų medžiagą ir taikyti išmokimus savo darbe.
  • Pabaigę mokymo kursus dalyviai gaus ne tik sertifikatą įgytoms kompetencijoms pripažint, bet ir paketą mokymų medžiagos, kurią galės panaudoti savo darbe, bei galimybę dalyvauti tolimesniuose projekto “Game On: Inclusion through educational game design” etapuose.
Kas kviečiami dalyvauti?
  • Jaunimo darbuotojai, mokymų vadovai ir ugdytojai dirbantys Vilniaus mieste ar rajone;
  • Besidomintys edukaciniais žaidimais ir jų taikymu savo darbe;
  • Pasiryžę dalyvauti ir aktyviai įsitraukti į visą mokymų programą.

Mokymai vyks gruodžio 1-5 dienomis (10:00-17:00 su pietų ir kavos pertraukomis, kurios dengiamos iš projekto lėšų), Vilniuje. Tiksli vieta bus pranešta užsiregistravusiems dalyviams. 

Registruotis galima iki lapkričio 20 d.